Hamak rodzinny H180 Bossanova

Ogrodowy Hamak rodzinny H180 Bossanova sklep internetowy opinie ceny
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 08899) La Siesta
Hamak rodzinny H180 Bossanova to bardzo obszerny, komfortowy hamak wykonany z najwyższej jakości naturalnej niewybielanej bawełny. Hamak Bossanova posiada piękne brazylijskie zdobienia zwane Macrama , które nadają temu niezwykłemu ... pełny opis
1 319 zł
+ dostawa 25 zł
Kup na raty: 20 x 67,20zł
Wysyłka do 3 tygodni
kod: 08899

Opis produktu

Hamak rodzinny H180 Bossanova to bardzo obszerny, komfortowy hamak wykonany z najwyższej jakości naturalnej niewybielanej bawełny. Hamak Bossanova posiada piękne brazylijskie zdobienia zwane Macrama, które nadają temu niezwykłemu hamakowi luksusowego wyglądu. Ze względu na bardzo dużą wytrzymałość oraz efektowność hamaka H180, jest on uwielbiany przez naszych klientów.
Hamak wykonany został w taki sposób, aby mógł pomieścić kilka osób, co pozwala relaksować się w tej samej chwili kilku członkom rodziny. Dzięki długim, nieprzetwarzanym włóknom bawełny, z jakich skonstruowany został hamak Bossanova, jest on niezwykle bezpieczny dla użytkowników.
Wszystkie produkty La Siesta zostały przetestowane i zatwierdzone przez TÜV Rheinland (uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów).
Wymiary:
wymiary materiału: 260 x 180 cm
długość: 400 cm
dopuszczalna waga: 200 kg
waga: 2.2 kg

Kluczowe parametry:

Kolor ecru
Rodzaj hamak
Ilość miejsc rodzinny
Typ hamaka bez drążka

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.