Hamak rodzinny H180 Flora

Szeroki hamak ogrodowy H180 Flora sklep internetowy wymiary kolorystyka opinie
kliknij i zobacz 15 zdjęć
(kod: 08895) La Siesta
Hamak rodzinny H180 Flora to solidny i wytrzymały hamak, wykonany z organicznej bawełny. Dzięki najwyższej jakości wykonaniu, materiał nie rwie się i nie zaciąga. Żakardowa strukrura i piękne żywe kolory sprawiają, ze hamak H180... pełny opis
674 zł
+ dostawa 25 zł
Kup na raty: 20 x 34,95zł
Wysyłka do 3 tygodni
kod: 08895

Opis produktu

Hamak rodzinny H180 Flora to solidny i wytrzymały hamak, wykonany z organicznej bawełny. Dzięki najwyższej jakości wykonaniu, materiał nie rwie się i nie zaciąga. Żakardowa strukrura i piękne żywe kolory sprawiają, ze hamak H180 jest nie tylko wygodny, ale również bardzo estetyczny. Botaniczne wzory odzwierciedlają sztukę tradycyjnego, kolumbijskiego rękodzieła.
Szeroki i wytrzymały materiał umożliwia jednoczesne przebywanie w hamaku kilku osobom. Hamak H180 to doskonała propozycja na spędzenie letnich dni na łonie natury.
Wymiary:
wymiary materiału: 260 x 180 cm
długość: 400 cm
dopuszczalna waga: 200 kg
waga: 2.8 kg

Kluczowe parametry:

Kolor turkusowy
Rodzaj hamak
Ilość miejsc rodzinny
Typ hamaka bez drążka

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.