Hamak szeroki HW

(kod: 08954)
Hamak szeroki HW pomieści 2 dorosłe osoby lub gromadkę dzieci. Jest bardzo szeroki i wytrzymały. Utrzymuje ciężar do 160 kg . Hamak HW wykonany został z wysokiej jakości, naturalnej bawełny , która nie rwie się i nie zaciąga, dzię... pełny opis
442 zł
+ dostawa 25 zł
Wysyłka do 10 dni
kod: 08954

Opis produktu

Hamak szeroki HW pomieści 2 dorosłe osoby lub gromadkę dzieci. Jest bardzo szeroki i wytrzymały. Utrzymuje ciężar do 160 kg. Hamak HW wykonany został z wysokiej jakości, naturalnej bawełny, która nie rwie się i nie zaciąga, dzięki czemu może być używana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Hamak HW waży 1,6 kg co pozwala na swobodne przenoszenie go z jednego obszaru ogrodowego w inny.
Odcień idealnie będzie się prezentował w różnego rodzaju ogrodach - zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. 
Hamak HW posiada atest bezpieczeństwa TUV. Zapewni Ci najwyższy poziom odpoczynku i relaksu. Solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo, a miękki i miły w dotyku materiał sprawia, że korzystanie z hamaka HW staje się jeszcze bardziej przyjemne.
Polecamy!

 

Kluczowe parametry:

Max. obciążenie[kg] 160
Szerokość materiału 175
Długość materiału 220
Kolor ecru
Rodzaj hamak
Ilość miejsc dwuosobowy
Typ hamaka bez drążka

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.