Hamak z drążkiem R140-4 Lousiana

Hamak z drążkiem R140-4 Lousiana do ogrodu opinie ceny komentarze
kliknij i zobacz 6 zdjęć
(kod: 08903) La Siesta
Hamak z drążkiem R140-4 Lousiana to wysokogatunkowy, szeroki i komfortowy hamak w typowo amerykańskim stylu. Hamaki sznurkowe zawdzięczają swoją popularność w Stanach Zjednoczonych swojej lekkiej strukturze, zapewniającej swobodny ... pełny opis
1 462 zł
+ dostawa 25 zł
Kup na raty: 20 x 74,33zł
Wysyłka do 3 tygodni
kod: 08903

Opis produktu

Hamak z drążkiem R140-4 Lousiana to wysokogatunkowy, szeroki i komfortowy hamak w typowo amerykańskim stylu. Hamaki sznurkowe zawdzięczają swoją popularność w Stanach Zjednoczonych swojej lekkiej strukturze, zapewniającej swobodny przepływ powietrza, idealnej na upalne, letnie dni.
Ponadto hamak Lousiana posiada efektowne wykończenie przy mocowaniach, dzięki czemu prezentuje się bardzo estetycznie.
Materiał hamaka Lousiana jest niezwykle obszerny, dzięki czemu zmieści się w nim kilka osób. Dbałość o szczegóły jest gwarantem solidności, trwałości i bezpieczeństwa hamaka Lousiana.
Wymiary:
wymiary materiału: 210x140 cm
długość: 400 cm
szerokość drążka: 140 cm
dopuszczalna waga: 160 kg

Kluczowe parametry:

Kolor ecru
Rodzaj hamak
Ilość miejsc dwuosobowy
Drążek Tak
Typ hamaka z drążkiem

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.