Hamak Pintronesca H160 dwuosobowy

Hamak Pintronesca H160 dwuosobowy komentarze cena sklep internetowy
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 00261) La Siesta
PINTORESCA - TKACKA SZTUKA Z KOLUMBII Nazwa 'Pintoresca' pochodzi z j. hiszpańskiego i oznacza'malowniczy'. Uzyskany  piękny falisty wzór wymaga wyrafinowanych umiejętności tkackich i znajomości kolumbijskiej tradycji rzemieś... pełny opis
457 zł

Produkt niedostępny

kod: 00261

Opis produktu

PINTORESCA - TKACKA SZTUKA Z KOLUMBII

Nazwa 'Pintoresca' pochodzi z j. hiszpańskiego i oznacza'malowniczy'. Uzyskany  piękny falisty wzór wymaga wyrafinowanych umiejętności tkackich i znajomości kolumbijskiej tradycji rzemieślniczej.

Do wykonania tego  hamaku używa się 4 kolorów i 2 grubości nici bawełnianych, dzięki czemu  otrzymujemy szczególny styl splotu. Niezwykły efekt i gra barw sprawia, iż nikt nie pozwala przejść obok tego hamaka obojętnie.

Do produkcji tej serii hamaków używamy wyłącznie prawdziwej, nie przetwarzanej bawełny, z długimi włóknami. Bawełna nie posiada meszku, nie rwie się i jest bardzo wytrzymała.

Gwarancja Bezpieczeństwa

Wszystkie produkty tego producenta zostały przetestowane i zatwierdzone przez TÜV Rheinland (uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów).

UWAGA oferta dotyczy samego materiału. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stelaży.

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.