Huśtawka hamakowa

(kod: 00240) La Siesta
  • żółty
  • czerwony
  • zielony
  • niebieski
Kolumbijska huśtawka do ogrodu lub do wnętrza. Dostępna w czterech optymistycznych kolorach do wyboru.  Wykonano ją z najwyższej jakości naturalnej bawełny (100%) o długich włóknach. Bawełna użyta do produkcji tkaniny hamak... pełny opis
429 zł
+ dostawa 26 zł
Wysyłka do 3 tygodni
kod: 00240
Wybierz Kolor:

Opis produktu

Kolumbijska huśtawka do ogrodu lub do wnętrza. Dostępna w czterech optymistycznych kolorach do wyboru. 

Wykonano ją z najwyższej jakości naturalnej bawełny (100%) o długich włóknach. Bawełna użyta do produkcji tkaniny hamakowej nie pyli i nie pochodzi z recyklingu. Jej gęsty splot i podwójne wzmocnienie na obrzeżach materiału sprawiają, że huśtawka jest odporna na przetarcia.

Dzięki zastosowaniu aż 38 lin (50% bawełna, 50% poliester) podtrzymujących tkaninę huśtawki możemy być pewni, że nasze bezpieczeństwo podczas użytkowania jest zapewnione (Uwaga! Maksymalne obciążenie do 130 kg). Linki połączone są ze specjalnym metalowym karabińczykiem, który zapewnia bezpieczny i swobodny obrót huśtawki bez skręcania linek.

Drążek wykonano z certyfikowanego drewna cumaro - egzotycznego drzewa liściastego pochodzącego z Boliwii. Certyfikat FSC gwarantuje, że drewno pochodzi z odpowiedzialnej gospodarki leśnej 

Wszystkie produkty tej firmy zostały przetestowane i zatwierdzone przez TÜV Rheinland (uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów).

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 155
Szerokość [cm] 105
Max. obciążenie[kg] 130
Szerokość materiału 140
Ilość miejsc jednoosobowy
Drążek Tak
Typ hamaka fotel hamakowy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.