Interstil Apartment drewniana szafka RTV na nóżkach

(kod: 22357) Interstil
2 383 zł

Produkt niedostępny

kod: 22357

Opis produktu

Nowoczesna szafka RTV Apartment wykonana w stylu skandynawskim z międzynarodowym akcentem. Zaprojektowana z największą starannością i dbałością o szczegóły z myślą o najbardziej wymagających. Doskonała do wnętrz utrzymanych w stylu loftowym, industrialnym, czy nowoczesnym. 

Szafka Apartment ma 39,2 cm wysokości, 40 cm głębokości i aż 180 cm szerokości - z powodzeniem zmieszczą się na niej telewizory wielkoformatowe.  W centralnej części znajduje się wnęka przeznaczona na sprzęty RTV - dekodery, odtwarzacze, płyty, czy piloty. Wnęka posiada wydrążony otwór na kable, co jest niezwykle wygodne i praktyczne. Po bokach szafki znajdują się symetryczne szuflady, w których można przechowywać przedmioty zachowując przy tym ład i porządek. Na blacie szafki znajduje się odpowiednia ilość miejsca, aby udekorować pomieszczenie kwiatami, wazonami i innymi ozdobami. 

Szafka RTV Apartment została wykonana z wysokiej jakości dębowego forniru. Uchwyty szuflad zostały pomalowane na czarny kolor, co pięknie kontrastuje z jasnym odcieniem dębu. Nóżki szafki wykonano z wytrzymałej stali malowanej proszkowo na czarny kolor - zagwarantowana odporność na korodowanie oraz wydłużona żywotność mebla. 

Szafka rtv

Interstil jako wiodąca firma na światowej scenie meblowej, projektuje, rozwija i produkuje meble do wnętrz a także całe kolekcje dla sieci meblowych, które dominują na rynkach krajowych w większości krajów świata. Ambitna, duńska firma meblowa, będąca częścią większej grupy skandynawskiej jest głęboko zakorzeniona w duńskiej tradycji meblarskiej oraz designu a także skandynawskim stylu z dodatkiem międzynarodowych trendów meblarskich oraz mody.

W sklepach meblowych produkty marki Interstil wyróżniają się nowoczesną wrażliwością, która silnie przemawia do świadomości konsumenta biorąc pod uwagę zarówno design jak i jakość produktu.  

Wymiary elementów zestawu:

Szafka rtv wymiary

 

Wymiary:

  • szerokość: 40 cm
  • długość: 180 cm
  • wysokość: 39,2 cm

Materiał: stal, fornir

Waga: 58 kg

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonej paczce. Prosimy aby sprawdzić paczkę przy dostawcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×