Interstil Dallas drewniana szafka RTV

(kod: 22376) Interstil
1 629 zł

Produkt niedostępny

kod: 22376

Opis produktu

Nowoczesna Szafka RTV Dallas w ponadczasowym stylu skandynawskim, została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów, które zapewnią wieloletnie i komfortowe użytkowanie. Jest ona niezwykle funkcjonalna i wytrzymała. Mebel ten doda mieszkaniu nowoczesności i upiększy wnętrze każdego salonu.

Szafka Dallas ma 47,4 cm wysokości, 45 cm głębokości i 150 cm szerokości - z powodzeniem zmieszczą się na niej telewizory wielkoformatowe.  W centralnej części znajduje się wnęka z półkami przeznaczona na sprzęty RTV - dekodery, odtwarzacze, płyty, czy piloty. Półki posiadają wydrążone otwory na kable, co jest niezwykle wygodne i praktyczne. Po bokach szafki znajdują się symetryczne szafki, w których można przechowywać przedmioty zachowując przy tym ład i porządek. Na blacie szafki znajduje się odpowiednia ilość miejsca, aby udekorować pomieszczenie kwiatami, wazonami i innymi ozdobami.

Szafka RTV została wykonana z wysokiej jakości dębowego forniru o ciepłym i jasnym odcieniu, który pięknie komponuje się z czarnymi półeczkami wykonanymi z wytrzymałej płyty MDF. Całość gwarantuje zwiększoną odporność na zadrapania, obicia, zarysowania, odbarwienia, czy wilgoć.

Szafka rtv

Interstil jako wiodąca firma na światowej scenie meblowej, projektuje, rozwija i produkuje meble do wnętrz a także całe kolekcje dla sieci meblowych, które dominują na rynkach krajowych w większości krajów świata. Ambitna, duńska firma meblowa, będąca częścią większej grupy skandynawskiej jest głęboko zakorzeniona w duńskiej tradycji meblarskiej oraz designu a także skandynawskim stylu z dodatkiem międzynarodowych trendów meblarskich oraz mody.

W sklepach meblowych produkty marki Interstil wyróżniają się nowoczesną wrażliwością, która silnie przemawia do świadomości konsumenta biorąc pod uwagę zarówno design jak i jakość produktu.  

Wymiary elementów zestawu:

Szafka rtv wymiary

 

Wymiary:

  • szerokość: 45 cm
  • długość: 150 cm
  • wysokość: 47,4 cm

Materiał: płyta MDF, fornir

Waga: 54,2 kg

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonej paczce. Prosimy aby sprawdzić paczkę przy dostawcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×