Domek Keter Fusion 757 - Mahoń

5 299 zł

Produkt niedostępny

kod: 13871

Opis produktu

Domek narzędziowy Fusion 757 to model pochodzący z ekskluzywnej linii łączącej funkcjonalność i elegancki styl. Domek jest obszerny, praktyczny, odporny na warunki atmosferyczne i jednocześnie wspaniale się prezentuje. Domek został wyprodukowany przez renomowaną firmę Keter od wielu lat zajmującą się produkcją wyposażenia do ogrodu i nie tylko z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Sprawdzony producent domków i mebli ogrodowych

Curver Keter Allibert sprawdzony producent mebli ogrodowych

Domek ogrodowy Fusion 757 został wykonany z tworzywa sztucznego, ale dzięki specjalnym zabiegom zastosowanym podczas produkcji na pierwszy rzut oka wygląda jakby był wykonany z drewna. Ma jednak dużą przewagę nad podobnymi konstrukcjami wykonanymi z materiałów naturalnych - nie wymaga konserwacji, impregnacji czy malowania.

Materiał który jest odporny na warunki pogodowe

Materiał odporny na warunki pogodowe

Materiał, z którego wykonano domek narzędziowy, jest wodoodporny oraz odporny na promieniowanie UV. Dzięki temu konstrukcja nie łuszczy się i będzie na służyła przez długie lata. Dodatkową zaletą wykorzystanego do produkcji domku tworzywa sztucznego jest to, że materiał w znacznej części został uzyskany z recyklingu. Domek jest więc przyjazny środowisku. 

Pojemny domek ogrodowy Fusion 757 marki Keter

Pojemny domek ogrodowy Fusion 757 Keter

Domek Keter Fusion 757 to obszerny model z tworzywa sztucznego z dużymi dwuskrzydłowymi drzwiami. Szerokość wejścia to w sumie aż 148,5 cm. Swobodnie więc dostaniemy się do wnętrza i bez problemów wprowadzimy do domku nawet większe sprzęty, takie jak duże kosiarki czy quady.

Świetlik w domku Fusion 757

Wnętrze domku Fusion 757

W drzwiach oraz w ścianach domku znajdują się podłużne okna, które wpuszczają do wnętrza dużą ilość naturalnego światła. Dodatkowo w suficie, na całej długości dachu, zamontowano specjalny świetlik. Dzięki temu za dnia mamy wewnątrz wystarczającą ilość światła naturalnego, pozwalającą na swobodne działanie w środku konstrukcji.

Okno w domku Fusion 757

Okno w domku Fusion 757

Również drzwi domku narzędziowego z tworzywa sztucznego skonstruowane zostały w przemyślany sposób. Skrzydła drzwi wyposażone są w specjalne uchwyty ułatwiające ich otwarcie oraz stalowy zamek pozwalający na zamknięcie wnętrza. Dodatkowo producent przewidział miejsce na zamontowanie kłódki, którą można dokupić we własnym zakresie.

Metalowe elementy zamka drzwi

Skobel w domku Fusion 757

Domek Keter Fusion 757 wyposażony został również w wytrzymałą podłogę. Może ona znieść obciążenie nawet 150 kg na metr kwadratowy i dodatkowo dobrze chroni przed wodą, błotem czy działaniem gryzoni. Konstrukcja domku jest wzmocniona stalowymi elementami. Opiera się na nich dwuspadowy dach, który zimą może wytrzymać obciążenie śniegu do 75 kilogramów na m2. 

Dach odporny na warunki atmosferyczne w tym śnieg

Wytrzymałość dachu w domku Fusion 757

Producent nie zapomniał o zastosowaniu w domku narzędziowym z tworzywa sztucznego odpowiednich wywietrzników pozwalających na cyrkulację powietrza. Znajdują się one tuż pod dachem, więc szkodniki nie dostaną się przez nie do wnętrza. Wywietrzniki zapewniają odpowiednią ochronę wnętrza przed wilgocią i pleśnią.

Wentylacja w domku Fusion 757

Wentylacja w domku Fusion 757

Co ważne, aby postawić domek Fusion 757 w swoim ogrodzie, nie potrzebujemy żadnych pozwoleń budowlanych. Domek narzędziowy z tworzywa sztucznego jest konstrukcją całoroczną. Odpowiednie zabezpieczenie konstrukcji przed wpływem warunków atmosferycznych pozwoli nam cieszyć się jego praktycznością i eleganckim wyglądem przez wiele sezonów.

Możliwość zamknięcia domku Fusion 757 na kłódkę (nie ma jej w zestawie)

Kłódka w domku Fusion 757

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary domku Fusion 757 Keter

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 252 cm
 • szerokość: 229 cm
 • głębokość: 223,5 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • wysokość: 246 cm
 • szerokość: 201 cm
 • głębokość: 201 cm

Grubość ścian: 

 • 20 mm

Grubość drzwi:

 • 20 mm

Grubość podłogi: 

 • 20 mm

Grubość dachu:

 • 20 mm

Powierzchnia podłogi: 4,04 m2

Wymiary okna:

 • Szerokość: 167,3 cm
 • Wysokość: 22,4 cm

Wymiary drzwi: 

 • Szerokość 148,5 cm
 • Wysokość: 182,4 cm

Wymiary paczki:

 • wysokość: 37 cm
 • szerokość: 227 cm
 • głębokość: 132 cm

Waga: 

 • 238 kg

Dostawa i montaż mebli:

Domek ogrodowy dostarczany jest w jednej dużej paczce przez firmę kurierską. Przeznaczony jest do samodzielnego, prostego montażu według załączonej instrukcji z obrazkami. Do złożenia domku nie potrzebne jest przeszkolenie, ani specjalistyczne narzędzia, ale sugerujemy by montować go w dwie osoby.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu domku w naszej firmie. W celu przygotowania wyceny prosimy przesłanie wiadomości email ze wskazaniem adresu potencjalnego montażu na adres: [email protected]

Czytelną instrukcję możemy pobrać pod tym linkiem:  instrukcja montażu domku Fusion 757

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×