Domek Keter Fusion 759 - Mahoń

(kod: 16512) Keter
6 499 zł

Produkt niedostępny

kod: 16512

Opis produktu

Domek narzędziowy Fusion 759 to model pochodzący z ekskluzywnej linii łączącej funkcjonalność i elegancki styl. Został wyprodukowany przez renomowaną firmę Keter zajmującą się od lat produkcją wyposażenia do ogrodu i nie tylko z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Domek ogrodowy Fusion 759 został wykonany z tworzywa sztucznego, ale dzięki stylistycznym zabiegom podczas produkcji wygląda na pierwszy rzut oka jakby był wykonany z drewna. Jego przewwaga nad podobnym modelem wykonanym z materiałów naturalnych wynika z tego, że nie wymaga on konserwacji, impregnacji czy malowania. Materiał jest wodoodporny oraz odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu nie łuszczy się i będzie służył przez długie lata. Dodatkową zaletą tego tworzywa sztucznego jest to, że w znacznej części został on uzyskany z recyklingu. Jest to więc materiał przyjazny środowisku. 

Domek Keter Fusion 759 posiada duże prostokątne drzwi o szerokości 148,5 cm, które zapewniają swobodny dostęp do wnętrza. W drzwiach oraz w ścianach domku znajdują się podłużne okna, a w suficie doświetlenie na całej długości, dzięki czemu za dnia znajduje się wewnątrz wystarczająca ilość światła naturalnego pozwalająca na swobodne działanie. Drzwi mają uchwyty i stalowy zamek pozwalające na zamknięcie wnętrza.

Keter Fusion 759 wewnątrz którego znajduje się wytrzymała podłoga, która znosi obciążenie aż do 150 kg na metr kwadratowy i chroni przed wodą, błotem czy działaniem gdyzoni. Konstrukcja produktu jest wzmocniona stalowymi elementami. Opiera się na nich dwuspadowy dach, który wytrzymuje zimą obciążenie śniegu do 75 kilogramów na m2. 

Aby chronić wnętrze przed wilgocią i pleśnią wmontowano funkcjonalne wywietrzniki zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza.

Aby postawić taki domek Fusion 759 w swoim ogrodzie nie wymagane jest żadne pozwolenie budowlane, co więcej, jest to konstrukcja całoroczna.

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary domku Fusion 759

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 252 cm
 • szerokość: 229 cm
 • głębokość: 287 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • wysokość: 246 cm
 • szerokość: 201 cm
 • głębokość: 261 cm

Grubość ścian: 

 • 38 mm

Grubość drzwi:

 • 38 mm

Grubość podłogi: 

 • 20 mm

Grubość dachu:

 • 70 mm

Liczba okien: 4

Wymiary okien:

 • Szerokość: 167,3 cm
 • Wysokość: 22,4 cm

Wymiary drzwi: 

 • Szerokość 148,5 cm
 • Wysokość: 182,4 cm

Wymiary paczki:

 • wysokość: 37 cm
 • szerokość: 227 cm
 • głębokość: 132 cm

Waga: 

 • 238 kg

Dostawa i montaż mebli:

Domek ogrodowy dostarczany jest w jednej dużej paczce przez firmę kurierską. Przeznaczony jest do samodzielnego, prostego montażu według załączonej instrukcji z obrazkami. Do złożenia domku nie potrzebne jest przeszkolenie, ani specjalistyczne narzędzia, ale sugerujemy by montować go w dwie osoby.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu domku w naszej firmie. W celu przygotowania wyceny prosimy przesłanie wiadomości email ze wskazaniem adresu potencjalnego montażu na adres: [email protected]

Czytelną instrukcję możemy pobrać pod tym linkiem:  instrukcja montażu domku Fusion 759

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×