My Garden House Keter - Domek ogrodowy dla dzieci

(kod: 15229) Keter
529 zł

Produkt niedostępny

kod: 15229

Opis produktu

Domek dla dzieci My Garden House znakomicie sprawdzi się w większych mieszkaniach i przydomowych ogródkach. Żywe barwy szaro-fioletowego domku przypadną do gustu nie tylko dziewczynkom, ale też chłopcom. Domek ogrodowy Keter posiada okienko z mini okiennicą, niskie drzwiczki i ogrodzony niskim płotkiem mini-ogródek. Żywe kolory i wielofunkcyjność domku pobudzą wyobraźnię dzieci, które chętnie będą wymyślać nowe scenariusze zabaw.

Cały domek ogrodowy dla dzieci My Garden House Keter ma odpowiednio zaokrąglone, wyprofilowane krawędzie, chroniące nasze pociechy przed otarciami. Do domku można łatwo zajrzeć, więc możemy czuwać nad naszymi podopiecznymi bez konieczności przerywania ich zabawy. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 2 lat i posiada 24 miesięczną gwarancję producenta.

Domek dla dzieci Garden House Keter wyprodukowany został ze specjalnego rodzaju tworzywa sztucznego – polipropylenu. Materiał ten jest odporny na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, wodę i promienie UV. Dzięki temu zabawka może spokojnie stać na dworze, a my nie musimy się bać, że wyblaknie czy zniszczeje. Polipropylen jest również łatwy do utrzymania w czystości – do jego czyszczenia wystarczy mokra szmatka. 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary domku:

  • długość: 155 cm 
  • szerokość: 118 cm
  • wysokość: 117 cm

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Wymiary paczki:

122 x 104 x 18,5 cm

Gwarancja:

Domek My Garden House objęty jest 2 letnią gwarancją producenta - firmy Keter.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×