FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Keter High Store Patio szafa narzędziowa ogrodowa

1 690 zł 1 299 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 64,95zł

 • Planowana wysyłka: JUTRO, czw, 13.12.2018
 • Zamów do: g. 14:00, czwartek, 13.12.2018
 • Pozostało: 20h 23min
 • kod: 17993

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opinie klientów (2) ↓

Kluczowe parametry:

Możliwość mocowania kłódki Tak
Długość [cm] 139,5
Głębokość [cm] 77
Wysokość [cm] 181,5
Kolor szary
Materiał tworzywo sztuczne

Opis produktu

Ekskluzywna szafa narzędziowa Keter Patio High Store

Keter High Patio Store szafa narzędziowa ogrodowa to mebel, który może fukncjonować jako osobna elegancka szafa do ogrodu, ale najlepiej sprawdza się w towarzystwie zachowanego w tej samej stylistyce domku Keter Oakland. To propozycja idealna dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą mieć w swoim ogrodzie funkcjonalną, pojemną i elegancką szafę ogrodową. Wysoka jakość wykonania, doskonała imitacja drewna i innowacyjne rozwiązania to znaki rozpoznawcze tego modelu.

Producent szafy Patio Keter High Store - Keter

Producent domków Oakland - Curver, Keter, Allibert

Marka Keter znana jest na całym świecie jako producent najwyższej jakości mebli i akcesoriów ogrodowych z tworzywa sztucznego. Marka działa już na rynku ponad 60 lat. Fabryki firmy zlokalizowane są w Europie, więc mamy gwarancję, że jakość produktów marki Keter będzie znacznie wyższa niż produktów z fabryk azjatyckich.

Firma Keter tworzy swoje produkty we współpracy z dwoma innymi znanymi markami – Curver oraz Allibert. Wszystkie produkty tych firm tworzone są pod wspólnym sztandarem, a ich ścisła współpraca pozwala na tworzenie jeszcze lepszych jakościowo produktów. Nowatorskie rozwiązania technologiczne i duża funkcjonalność produktów firmy Keter, pozwala cieszyć się tysiącom klientów na całym świecie z ich wygody, praktyczności i eleganckiego wyglądu.

Idealna imitacja drewna

Szafa narzędziowa ogrodowa Keter High Store wykoanana została z tworzywa sztucznego, które idealnie naśladuje drewniane szafy narzędziowe tak pod względem wyglądu, jak i wrażeń dotykowych. Przypominająca drewniane deski struktura wykonana została w zaawansowanej technicznie technologii WLF, co sprawia, że materiał jest szorstki w dotyku tak, jak prawdziwe drewno, a jednocześnie ma przewagę nad naturalnym odpowiednikiem.

Keter Patio High Storage zblizenie

Szafa łatwa w przechowywaniu i pielęgnacji

Podczas gdy drewniane szafy wymagają regularnej konserwacji, Keter High Store bez żadnej specjalnej pielęgnacji przetrwa w niezmienionym stanie przez długi czas. Tworzywo sztuczne, z którego wykonana została szafa, jest odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Nie zniszczy go deszcz, śnieg, ani silne słońce, a do jego umycia wystarczy woda. Szafa z tworzywa pozwoli nam więc zaoszczędzić czas i pieniądze, które musielibyśmy przeznaczyć na konserwację drewnianej szafy.

Keter Patio High Storage szafa narzędziowa ogrodowa

Szafa ogrodowa zamykana na zasuwkę

W podwójnych drzwiach szafy narzędziowej ogrodowej Keter High Store znajduje się zamknięcie na zasuwkę. Wystarczy we własnym zakresie dokupić kłódkę, by zabezpieczyć szafę przed nieporządanymi użytkownikami takimi, jak małe dzieci.

Zabezpieczenie to jednak nie gwarantuje nam całkowitej pewności, że szafa zabezpieczona będzie przed włamaniem. Producent nie bierze odpowiedzialności za ewentualne kradzieże – przechowywanie w szafie cennych przedmiotów odbywa się na własną odpowiedzialność. Kete High Store nie wymaga konserwacji i jest całoroczna. Do jej czyszczenia można używać wody i delikatnych detergentów.

Możliwość montażu kłódki w domku Keter Oakland 1175SD

Możliwość pomalowania szafy Patio High Store na dowolny kolor

Elementem wyróżniającym szafę narzedziową ogrodową Keter Patio High Store jest możliwość pomalowania ścian. Pozwala na to specjalny, zastosowany do produkcji materiał i szorstka powierzchnia ścian. Dzięki temu każdy ma możliwość dopasowania domku do swoich potrzeb oraz ogrodowej aranżacji.

Należy zwrócić uwagę, że do malowania przeznaczone są jedynie szorstkie deski na drzwiach oraz bokach szafy narzędziowej Ketar High Store. Ciemne elementy nie zostały przystosowane do malowania. Zalecamy malować ściany wałkiem, gdyż malowanie pędzlem jest zabronione przed producenta. Pomalowana szafa High Store nie podlega możliwości zwrotu.

Możliwość malowania domku Oakland 1175SD

Idealna w połączeniu z domkami Oakland oraz innymi meblami z serii WLF

Szafa Keter Patio High Storage świetnie sprawdzi się w połączeniu ze wszystkimi domkami serii Oakland dostępnymi w naszej ofercie. Taka sama stylistyka sprawia, że idealnie pasuje ona dostawiona do jednej ze ścian domku. Inne meble z serii WLF (Wood Look & Feel) także mają ten sam styl. Jest to np. ławka ogrodowa Montero.

Patio High Store i Domek Oakland

Prosty montaż i czytelna instrukcja

Szafa jest bardzo łatwa do zmontowania. Dzięki czytelnej instrukcji nawet niedoświadczone osoby są w stanie poradzić sobie z montażem.

Zobacz także powiązane: Szafy ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Keterp Patio High Store wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • Wysokość: 181,5 cm
 • Głębokość: 77 cm
 • Szerokość: 139,5 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • Szerokość: 130,5 cm
 • Głębokość: 66 cm
 • Wysokość: 176,5 cm

Wymiary drzwi:

 • Szerokość: 124,5 cm
 • Wysokość: 175,5 cm

Wymiary paczki:

 • Szerokość: 75 cm
 • Dlugość: 190 cm
 • Wysokość: 21 cm

Waga:

 • 43 kg

Kluczowe parametry:

Możliwość mocowania kłódki Tak
Długość [cm] 139,5
Głębokość [cm] 77
Wysokość [cm] 181,5
Kolor szary
Materiał tworzywo sztuczne

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się przez firmę kurierską w ubezpieczonej, oryginalnie zapakowanej przez producenta przesyłce. Szafa jest do samodzielnego montażu, który jest łatwy i szybki. Dzięki dołączonej instrukcji montażu złożenie szafy nie sprawi nikomu kłopotów.

Czytelną instrukcję możemy pobrać pod tym linkiem:  instrukcja montażu szafy ogrodowej Keter High Store

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta firmy Keter.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikłych ze złego przechowywania produktu, nie obejmuje również uszkodzeń wynikłych z działania negatywnych warunków atmosferycznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Keter Oakland

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
2 opinie
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • inka_2004

  Szafa jest solidną konstrukcją, montaż nie stwarza problemów. Transakcja wzorowa.

 • wks

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynka narzędziowa ogrodowa z siedziskiem ławka ogrodowa keter eden ławka ogrodowa keter keter skrzynia ogrodowa brightwood storage 455 l ławka ogrodowa ze skrzynią eden keter skrzynia ogrodowa keter rattan xl ebr brązowa skrzynia ogrodowa keter 1200 litrów skrzynia ogrodowa keter 845 litrów skrzynia ogrodowa keter rattan xl ebr skrzynia ogrodowa keter universal skrzynia ławka ogrodowa keter cena skrzynia ogrodowa schowek store it out arc keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x