Domek dla dzieci Rancho Playhouse

(kod: 15227) Keter
Duży domek dla dzieci, pozwalający bezpieczną zabawę. Bawiąc się w domku dzieci będą zajęte sobą, a dorośli będą spokojni, że nic złego im się nie stanie. Dzieci będą chętnie się w nim bawić przez długie godziny, wszystko dzięki... pełny opis
499 zł

Produkt niedostępny

kod: 15227

Opis produktu

Duży domek dla dzieci, pozwalający bezpieczną zabawę.
Bawiąc się w domku dzieci będą zajęte sobą, a dorośli będą spokojni, że nic złego im się nie stanie.
Dzieci będą chętnie się w nim bawić przez długie godziny, wszystko dzięki atrakcyjnemu wyglądowi domku.
Zabawa w dom nabiera teraz nowego znaczenia. Kolory w jakim został wykonany domek będą odpowiadać zarówno chłopcom jak i dziewczynkom.

Wysoka odporność i trwałość kolorów przez długi czas pozwala na wieloletnie użytkowanie domku. Materiały z których został wykonany domek są odporne na warunki atmosferyczne, nie straszny im deszcz czy promienie słoneczne.
Możemy ustawić domek w pomieszczeniu oraz na zewnątrz. W zależności od pogody, nasze pociechy mogą się bawić w zaciszu mieszkania, lub na świeżym powietrzu. 

W domku zastosowane są „pół-drzwi” które nie blokują czujnego wzroku rodziców, gdy dziecko przebywa w środku. Okna pozwalają na wychylenie się bez konieczności opuszczania domku.
Otwierane drzwiczki i okiennice poszerzą horyzonty młodych odkrywców, a wyjątkowo przestronna przestrzeń pomoże zorganizować przytulny kącik zabawy.
Domek z pewnością wywoła uśmiech na twarzach wszystkich pociech.

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Długość: 99cm
  • Szerokość: 118cm
  • Wysokość: 117cm

Waga:

  • ok. 16kg

Dostawa i montaż mebli:

Domek jest dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce o wymiarach 122x104x18.5cm do samodzielnego montażu. Dołączona instrukcja poprowadzi przez cały proces w sposób jasny i przejrzysty.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.