Domek dla dzieci Rancho Playhouse

(kod: 15227) Keter
499 zł

Produkt niedostępny

kod: 15227

Opis produktu

Duży domek dla dzieci, pozwalający bezpieczną zabawę.
Bawiąc się w domku dzieci będą zajęte sobą, a dorośli będą spokojni, że nic złego im się nie stanie.
Dzieci będą chętnie się w nim bawić przez długie godziny, wszystko dzięki atrakcyjnemu wyglądowi domku.
Zabawa w dom nabiera teraz nowego znaczenia. Kolory w jakim został wykonany domek będą odpowiadać zarówno chłopcom jak i dziewczynkom.

Wysoka odporność i trwałość kolorów przez długi czas pozwala na wieloletnie użytkowanie domku. Materiały z których został wykonany domek są odporne na warunki atmosferyczne, nie straszny im deszcz czy promienie słoneczne.
Możemy ustawić domek w pomieszczeniu oraz na zewnątrz. W zależności od pogody, nasze pociechy mogą się bawić w zaciszu mieszkania, lub na świeżym powietrzu. 

W domku zastosowane są „pół-drzwi” które nie blokują czujnego wzroku rodziców, gdy dziecko przebywa w środku. Okna pozwalają na wychylenie się bez konieczności opuszczania domku.
Otwierane drzwiczki i okiennice poszerzą horyzonty młodych odkrywców, a wyjątkowo przestronna przestrzeń pomoże zorganizować przytulny kącik zabawy.
Domek z pewnością wywoła uśmiech na twarzach wszystkich pociech.

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Długość: 99cm
  • Szerokość: 118cm
  • Wysokość: 117cm

Waga:

  • ok. 16kg

Dostawa i montaż mebli:

Domek jest dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce o wymiarach 122x104x18.5cm do samodzielnego montażu. Dołączona instrukcja poprowadzi przez cały proces w sposób jasny i przejrzysty.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×