Stolik edukacyjny Sand and Water

(kod: 15257) Keter
Stolik edukacyjny Sand&Water pełni funkcję stolika, basenu oraz piaskownicy. Został stworzony z myślą o dziecięcej potrzebie kreatywnej zabawny. Składa się z czterech nóżek, dużego obszaru do gry oraz dwóch łatwo wyjmowanych pojemn... pełny opis
199 zł

Produkt niedostępny

kod: 15257

Opis produktu

Stolik edukacyjny Sand&Water pełni funkcję stolika, basenu oraz piaskownicy. Został stworzony z myślą o dziecięcej potrzebie kreatywnej zabawny. Składa się z czterech nóżek, dużego obszaru do gry oraz dwóch łatwo wyjmowanych pojemników które można szybko napełniać i opróżniać umożliwiając zabawę z piaskiem i wodą.
Odpowiednia konstrukcja zapewnia stabilność stołu podczas długich zabaw.
Po złożeniu części do zabawy, powstały blat może posłużyć jako miejsce do prac manualnych lub rysowania. Do czyszczenia stolika po zabawie potrzeba tylko odrobiny płynu i mokrej szmatki.
Stworzony z wysokiej jakości tworzywa przyciąga wzrok intensywnymi kolorami. Odporny na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych oraz promieni UV może być używany wewnątrz oraz na zewnątrz. Nie wymaga zabiegów konserwacyjnych.
Wykonany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa oraz jakości potwierdzonymi przez badania i certyfikaty CE oraz GS/TÜV zgodny z normą EN 71-1
Przeznaczony dla dzieci powyżej 2 lat

Zamawiając Stolik edukacyjny Sand and Water otrzymują Państwo:

- Ergonomiczny stolik 3w1
- Dwa pojemniki
- Dodatkowe akcesoria do zabawy tj. grabki, łopatki, foremki do piasku, duży kubek, durszlak.

Wymiary elementów zestawu:

Stolik:
Szerokość: 56 cm
Długość: 79 cm
Wysokość: 50 cm
Pojemność wody: 15 l
Maksymalne obciążenie: 30 kg

Paczka:
Szerokość: 90 cm
Wysokość: 66 cm
Głębokość: 30 cm

Dostawa i montaż mebli:

Stolik dostarczany jest za pomocą firmy kurierskiej w paczce do 10 kg.
Wymaga samodzielnego, prostego montażu, który nie zajmie więcej niż kilka minut.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.