Sit and Draw Keter - Stolik edukacyjny dla dziecka

(kod: 15450) Keter
169 zł

Produkt niedostępny

kod: 15450

Opinie klientów (2) ↓

Opis produktu

Sit and Draw stolik edukacyjny dla dziecka to idealna zabawka dla małych artystów, którzy doskonale się bawią tworząc swoje dziecięce arcydzieła. Szeroki pulpit i wygodne siedzisko pozwalają na bezpieczną i komfortową zabawę. Specjalne wgłębienia na kredki, flamastry i farby ułatwiają organizację przestrzeni i utrzymanie porządku, nie hamując jednocześnie twórczej ekspresji.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 2-go roku życia

Zbliżenie na stolik Sit and Draw Keter

Stolik edukacyjny dla dzieci Sit and Draw Keter można ustawić zarówno w pokoju, jak i na tarasie. Stabilna i wytrzymała konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo, a żywa kolorystyka pobudzi wyobraźnię dziecka. Firma Keter produkuje dziecięce zabawki ze specjalnego tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne. Dzięki temu kolory nie wyblakną, a jeśli młodego artystę złapie deszcz, może spokojnie ratować tylko siebie i swoje prace. Nie ma również problemów z czyszczeniem zabawki – wystarczy woda i łagodny środek czyszczący.

Blat stolika Sit and Draw

Ważną zaletą stolika Sit and Draw Keter jest również jego mobilność. Rodzic może postawić zabawkę tam, gdzie aktualnie ma coś do zrobienia, a dziecko cały czas bezpiecznie się bawi w zasięgu jego wzroku. Tata czy mama mogą też zaangażować się w prace: podpowiedzieć pociechom pomysły na prace czy przykucnąć obok i domalować kilka wzorów. Konstrukcja stolika edukacyjnego, dzięki nadaniu całości obłych kształtów, jest bezpieczna dla malucha.

Animacja stolika Sit and Draw

Szczegóły możesz zobaczyć również na filmie:

Wymiary elementów zestawu:

Wymiaty stolika Sit and Draw

Wymiary produktu:

 • Długość: 70 cm
 • Głębokość: 55,5 cm
 • Wysokość: 57 cm
 • Waga: 1,6 kg
 • Wymiary opakowania: 60 x 55 x 21,5 cm
 • Waga opakowania: ok. 2,9 kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce.

Produkt jest przeznaczony do samodzielnego złożenia, dołączona jest czytelna instrukcja montażu.

Montaż jest błyskawiczny i bardzo prosty. 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
2 opinie
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Magda

  Bardzo fajny i solidnie wykonany stolik, świetny design, stabilny i wygodny.

 • Monika

  Rewelacyjny produkt, dobrze wykonany i prosty w montażu.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

dobre krzesło obrotowe dla dziecka fotel dla dziecka fotele dziecięce fotel dla dziecka fotele dziecięce krzesło dla dziecka do biurka forum krzesło dla dziecka do biurka forum krzesło do biurka dla dziecka allegro krzesło obrotowe dla dziecka nowy styl krzesło obrotowe dla dziecka opinie allegro krzesło obrotowe dla dziecka do biurka dobry fotel biurowy dla dziecka fotel obrotowy dla dziecka racer

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x