Sit and Draw Keter - Stolik edukacyjny dla dziecka

Sit and draw czerwony Keter
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 15450) Keter
Sit and Draw stolik edukacyjny dla dziecka  to idealna zabawka dla małych artystów, którzy doskonale się bawią tworząc swoje dziecięce arcydzieła. Szeroki pulpit i wygodne siedzisko pozwalają na bezpieczną i komfortową zabawę. Spe... pełny opis
169 zł

Produkt niedostępny

kod: 15450

Opis produktu

Sit and Draw stolik edukacyjny dla dziecka to idealna zabawka dla małych artystów, którzy doskonale się bawią tworząc swoje dziecięce arcydzieła. Szeroki pulpit i wygodne siedzisko pozwalają na bezpieczną i komfortową zabawę. Specjalne wgłębienia na kredki, flamastry i farby ułatwiają organizację przestrzeni i utrzymanie porządku, nie hamując jednocześnie twórczej ekspresji.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 2-go roku życia

Zbliżenie na stolik Sit and Draw Keter

Stolik edukacyjny dla dzieci Sit and Draw Keter można ustawić zarówno w pokoju, jak i na tarasie. Stabilna i wytrzymała konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo, a żywa kolorystyka pobudzi wyobraźnię dziecka. Firma Keter produkuje dziecięce zabawki ze specjalnego tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne. Dzięki temu kolory nie wyblakną, a jeśli młodego artystę złapie deszcz, może spokojnie ratować tylko siebie i swoje prace. Nie ma również problemów z czyszczeniem zabawki – wystarczy woda i łagodny środek czyszczący.

Blat stolika Sit and Draw

Ważną zaletą stolika Sit and Draw Keter jest również jego mobilność. Rodzic może postawić zabawkę tam, gdzie aktualnie ma coś do zrobienia, a dziecko cały czas bezpiecznie się bawi w zasięgu jego wzroku. Tata czy mama mogą też zaangażować się w prace: podpowiedzieć pociechom pomysły na prace czy przykucnąć obok i domalować kilka wzorów. Konstrukcja stolika edukacyjnego, dzięki nadaniu całości obłych kształtów, jest bezpieczna dla malucha.

Animacja stolika Sit and Draw

Szczegóły możesz zobaczyć również na filmie:

Wymiary elementów zestawu:

Wymiaty stolika Sit and Draw

Wymiary produktu:

 • Długość: 70 cm
 • Głębokość: 55,5 cm
 • Wysokość: 57 cm
 • Waga: 1,6 kg
 • Wymiary opakowania: 60 x 55 x 21,5 cm
 • Waga opakowania: ok. 2,9 kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce.

Produkt jest przeznaczony do samodzielnego złożenia, dołączona jest czytelna instrukcja montażu.

Montaż jest błyskawiczny i bardzo prosty. 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
2 opinie
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Magda

  Bardzo fajny i solidnie wykonany stolik, świetny design, stabilny i wygodny.

 • Monika

  Rewelacyjny produkt, dobrze wykonany i prosty w montażu.