Keter XL PRO Tall Shed szafa na balkon z tworzywa czarna

(kod: 19929) Keter
629 zł

Produkt niedostępny

kod: 19929

Opis produktu

Wiele czynności jakie musimy wykonać w ogrodzie czy na tarasie wiąże się z pielęgnacją roślin czy też z dbaniem o porządek. W tym celu korzystamy z różnych narzędzi, takich jak wąż ogrodowy, akcesoria ogrodowe czy środki owadobójcze. Trudno o to, by przechowywać je w niezorganizowany sposób. Najłatwiej jest trzymać je w wygodnym miejscu. Keter XL PRO Tall Shed szafa na balkon z tworzywa czarna świetnie się do tego nadaje. Wykonana jest z trwałych materiałów, jest funkcjonalna i estetycznie wykonana.

Keter XL PRO Tall Shed szafa na balkon z tworzywa czarna wyprodukowana jest z nowoczesnych materiałów i w nowatorskim stylu. Do produkcji wykorzystano sztuczne tworzywo – polipropylen. Tego rodzaju materiał odporny jest na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Na szafę nie będą miały wpływu deszcz czy śnieg. Ciemna kolorystyka nie wypłowieje, dzięki temu, że polipropylen jest odporny na działanie promieni UV. Poza tym meble z polipropylenu nie wymagają szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Konstrukcja jest tak zaprojektowana, by do środka nie dostawała się wilgoć ani woda. W tym celu zastosowano specjalną gumową uszczelkę. Wewnątrz szafy na balkon z tworzywa czarnej Keter XL PRO Tall Shed znajdują się aż cztery półki. Skrzydła drzwiowe osadzone są na solidnych metalowych zawiasach. W razie potrzeby jest możliwość zamykania szafy na zamek.

Zobacz także powiązane: Szafy ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Keter XL PRO Xigh

Wymiary zewnętrzne szafy:

  • Szerokość: 88 cm
  • Głębokość: 45 cm
  • Wysokość: 188 cm

Waga: ok. 23 kg

Wymiary przesyłki:

  • Szerokość: 51 cm
  • Głębokość: 47 cm
  • Wysokość: 89 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się przez firmę kurierską w ubezpieczonej, oryginalnie zapakowanej przez producenta przesyłce. Szafa jest do samodzielnego montażu, który jest łatwy i szybki. Dzięki dołączonej instrukcji montażu złożenie szafy nie sprawi nikomu kłopotów.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta firmy Keter.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikłych ze złego przechowywania produktu, nie obejmuje również uszkodzeń wynikłych z działania negatywnych warunków atmosferycznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki ogrodowe z tworzywa sztucznego ławka ogrodowa z tworzywa ławka ogrodowa wykonana z tworzywa sztucznego ozdobne skrzynki na balkon kolorowe z tworzywa skrzynia brązowa z tworzywa na balkon na narzędzia skrzynia z siedziskiem na balkon skrzynia na balkon z siedziskiem skrzynia do przechowywania na balkon skrzynie do przechowywania na balkon skrzynia z siedziskiem na balkon keter skrzynie kufry plastikowe na balkon do 110cm skrzynie na balkon do przechowywania

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×