Komoda niska 120x40 kolorowa

(kod: 21384) Produkt wyprodukowany w Polsce
1 460 zł + dostawa 120 zł

Kup na raty: 20 x 79,00zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 21384

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 40
Wysokość [cm] 55
Wykończenie matowe
Materiał płyta mdf lub (i) sklejka
Ilość szuflad 7

Opis produktu

Kolorowa komoda ożywi każde pomieszczenie, a dzięki pojemnym szufladom zagwarantuje odpowiednią ilość miejsca na przedmioty codzienniego użytku, ubrania, czy zabawki. Dzięki swej wesołej kolorystyce oraz uchwytach nawiązujących do popularnej gry w kółko i krzyżyk, komoda dedykowana jest szczególnie do pokoi dziecięcych. 

Kolorowa komoda kółko i krzyżyk

Komoda ma aż 7 szuflad. Trzy największe szuflady mają fronty w białym, żółtym i niebieskim kolorze. Cztery mniejsze szuflady mają fronty w białym, szarym, żółtym i czarnym kolorze. Czarna szuflada została pokryta kredową farbą, która sprawia, że Pańskie pociechy będą mogły po niej dowolnie pisać i rysować. Szuflady zostały pozbawione odstających uchwytów, których rolę pełnią ciekawe otwory w kształcie kółek i krzyżyków. Komoda ma 120 cm szerokości, 40 cm głębokości i tylko 55 cm wysokości. Mebel wykonano z wysokogatunkowej płyty MDF oraz z brzozowej sklejki. 

Komoda kolorowa kółko i krzyżyk aranżacja

Komoda to produkt polskiej marki Durbas, która od 1973 roku cieszy się nienaganną opinią i stawia przede wszystkim na solindość i jakość wykonania. Oferujemy również komodę w innych wariantach kolorystycznych oraz w wersji z sześcioma szufladami. 

Wymiary elementów zestawu:

 

Komoda kolorowa niska kółko i krzyżyk

  • Wysokość: 55 cm
  • Głębokość: 40 cm
  • Szerokość: 120 cm

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 40
Wysokość [cm] 55
Wykończenie matowe
Materiał płyta mdf lub (i) sklejka
Ilość szuflad 7

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich na ubezpieczonej palecie. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×