Biały kontener pod biurko wysoki połysk Murano

(kod: 15407) Hubertus
  • Biały Połysk
  • Czarny Połysk
  • Dąb sonoma + biały połysk
  • Wenge
Biały kontener pod biurko będzie dobrym wyborem jeśli niezbędne jest dodatkowe miejsce do przechowywania akcesoriów biurowych lub bieżących dokumentów. Biały kontener wysoki połysk wyprodukowano z 17 mm płyty MDF. Fronty pokryto ... pełny opis

499 zł

399 zł

i dostawa GRATIS!
Wysyłka do 4 tygodni
kod: 15407

Opis produktu

Biały kontener pod biurko będzie dobrym wyborem jeśli niezbędne jest dodatkowe miejsce do przechowywania akcesoriów biurowych lub bieżących dokumentów.

Biały kontener wysoki połysk wyprodukowano z 17 mm płyty MDF. Fronty pokryto akrylem, dzięki czemu przód kontenera uzyskał idealnie gładką białą powierzchnię, która jest odporna na ścieranie i zadrapania. Korpus jest matowy.

Kontener Murano Hubertus pasuje nie tylko do biurek w tym samym kolorze. Może tworzyć zestawy z meblami w kolorze czarnym lub dębu sonoma. Kontenerek można dowolnie umieścić pod biurkiem i zablokować hamulcami umieszczonymi w tylnych kółkach.

Trzy szuflady dają możliwość dobrej organizacji pracy. Wygodne prowadnice rolkowe pozwalają na łatwe używanie szuflad. Na frontach szuflad zamontowano satynowe, matowe uchwyty, które idealnie komponują się z białym kolorem.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble firmy Hubertus zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość [cm]: 42 cm
  • Wysokość [cm]: 57 cm
  • Głebokość [cm]: 49 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych  i ubezpieczonych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim. 

Kontenerek jest zabezpieczoiny folią ochronną przed uszkodzeniami podczas montażu, po złożeniu mebla należy ją zdjąć.

Produkt wysyłany jest w paczce o wymiarach 52 x 53 x 17 cm i wadze 22 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Natalia

    Produkt super.serdecznie polecam