Kosz betonowy z wkładem metalowym B1

(kod: 15618) Produkt wyprodukowany w Polsce
Kosze betonowe charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością. Wykonane są z betonu płukanego o klasie B25 i są odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu posłużą przez wiele sezonów. Kosz betonowy z wkładem metalowym wyposażon... pełny opis
473 zł
+ dostawa 49 zł
Kup na raty: 20 x 26,10zł
Wysyłka w 10 do 20 dni
kod: 15618

Opis produktu

Kosze betonowe charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością. Wykonane są z betonu płukanego o klasie B25 i są odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu posłużą przez wiele sezonów.

Kosz betonowy z wkładem metalowym wyposażony jest w ocynkowany wkład z popielnicą. Technologia płukanego betonu pozwala nie tylko na wysokiej jakości, estetyczne wykończenie, ale także podnosi komfort ich użytkowania i zmniejsza koszty eksploatacyjne. Kosz betonowy z wkładem jest niezwykle odporny na uszkodzenia i warunki zewnętrzne. Dlatego też możemy mieć pewność, że będzie służył wiele lat.

Śmietnik betonowy jest łatwy w opróżnianiu ze śmieci. Wystarczy wyjąć wkład z blachy o grubości 0,5 mm i przesypać zawartość do worka na śmieci.

W standardzie kosz betonowy z wkładem metalowym występuje aż w pięciu wariantach kolorystycznych. Wyboru można dokonać pomiędzy grysem granitowym, kamieniem rzecznym barwionym na czerwono, grysem sjenitowym, biało czarnym i kamieniem rzecznym naturalnym. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 65 cm
• szerokość 55 cm
• pojemność wkładu 40 litrów
• waga ok. 170 kg

B1 schemat

Dostawa i montaż mebli:

Kosz betonowy z wkładem metalowym B1 przesyłany jest poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Montaż jest prosty i jedna osoba bez problemu sobie z nim poradzi.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.