Kosz betonowy zewnętrzny B3

(kod: 15620) Produkt wyprodukowany w Polsce
473 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 26,10zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 15620

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Betonowemu koszu zewnętrznemu nadano lekki okrągły kształt. Mimo swej dużej wagi prezentuje się estetycznie i będzie idealnie spełniał swą rolę na deptakach, chodnikach czy przystankach. Nie wymaga specjalnego montażu. Ponieważ waży aż 150 kg wystarczy postawić go w docelowym miejscu i jest on gotowy do użytkowania.

Śmietnik betonowy wykonano z płukanego betonu o klasie B25, który zachowuje estetyczny wygląd, ale również jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Poza tym jest niedrogi w eksploatacji i będzie służył przez wiele lat. Zewnętrzny kosz betonowy wyposażono w ocynkowany wkład wykonany z blachy o grubości 0,5 mm. Wkład łatwo się wyjmuje i wygodnie opróżnia się z niego śmieci.

Kosz betonowy zewnętrzny występuje w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można go łatwo dostosować do otoczenia. Do wyboru jest grys granitowy, sjenitowy, biało czarny oraz kamień rzeczny barwiony na czerwono i kamień rzeczny naturalny. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 60 cm
• szerokość 52 cm
• pojemność wkładu 40 litrów
• waga ok. 150 kg

B3 schemat

Dostawa i montaż mebli:

Firma kurierska przesyła kosz betonowy zewnętrzny B3 w ubezpieczonej paczce. Przeznaczony jest do montażu samodzielnego, ale druga osoba może przyspieszyć cały proces.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×