Kosz metalowy siatkowy na śmieci KB 2

(kod: 15602) Produkt wyprodukowany w Polsce
321 zł + dostawa 49 zł
  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15602

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Kosz na śmieci w miejscach publicznych powinien spełniać wiele wymogów do tego by był użyteczny dla przechodniów, jak i dla osób odpowiedzialnych za jego utrzymanie. Przede wszystkim musi być odporny na warunki atmosferyczne i mieć możliwość solidnego montażu. Kosz metalowy siatkowy na śmieci to funkcjonalnie zaprojektowany przedmiot, który będzie służył przez wiele sezonów.

Ocynkowany i malowany proszkowo kosz metalowy siatkowy jest wystarczająco dobrze zabezpieczony przed warunkami zewnętrznymi. Odporność na korozję, wodę, powietrze czy zmienne temperatury zapewnia właśnie metoda ocynkowania elementów stalowych i malowania ich proszkowo. W ten sposób uzyskiwany jest też estetyczny wygląd kosza dzięki pokryciu farbą elementów poddanych obróbce mechanicznej.

Metalowy kosz KB 2 popielnica

Montaż kosza siatkowego na śmieci jest wyjątkowo uniwersalny. Kosz można dostosować do każdych warunków, w których ma służyć. Dzięki obejmom można zamocować siatkowy kosz metalowy do słupa lub latarni. Do podłoża montowany może być za pomocą słupka o średnicy 6 cm z płytą betonową, kotwą lub tarczą mocowaną przy pomocy kołków rozporowych. Montaż kosza jest dość istotny i powinien być bardzo solidny, zabezpieczający przed kradzieżą. Kosz metalowy siatkowy na śmieci ma wiele możliwości solidnego montażu.

Kolorystyka kosza utrzymana jest w stonowanych barwach z palety RAL, które łatwo wtopią się w przestrzeń miejsca przeznaczenia. Słupek jest w kolorze czarnym (RAL 9005) natomiast ocynkowany wkład w kolorze jasno szarym (RAL 7042). Istnieje możliwość zmiany koloru na inny z dostępnych kolorów w palecie RAL.

Metalowy kosz KB 2 opróżnianie

Opróżnianie metalowego kosza siatkowego jest proste i wygodne. Wystarczy zwolnić zamek utrzymujący wkład w stałej pozycji i zdjąć kosz lub obrócić go do góry dnem. W standardzie jest mała popielnica, można też zdecydować się na większą za dopłatą.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 82 cm
• szerokość 39 cm
• pojemność 35 litrów
• waga ok. 12 kg

metalowy kosz KB 2 schemat

Dostawa i montaż mebli:

Kosz metalowy siatkowy na śmieci KB 2 dostarczany jest w ubezpieczonej paczce z pomocą firmy kurierskiej. Przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Cały proces jest szybki i prosty.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x