Kosz metalowy z czarną siatką

(kod: 15917) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
679 zł 329 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 15917

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Kosz metalowy z czarną siatką świetnie sprawdzi się w miejscach publicznych, w których przechodzi duża ilość ludzi. Doskonale wkomponuje się w miejską przestrzeń, wtopi się w styl parku czy deptaków. Obsługa kosza z czarną siatką będzie jeszcze prostsza z dodatkowym wkładem z popielnicą, wykonanym ze stali.

Stalowa, okrągła siatka przytwierdzona jest na mocne śruby do metalowego słupka. Solidny słupek o średnicy 5 cm u dołu wyposażony jest w okrągłą podstawę szeroką na 23 cm. Podstawa pozwala na stabilny montaż, który zabezpieczy kosz przed kradzieżą. Zarówno słupek jak i sam kosz pomalowano na czarny kolor metodą natryskową. Taki sposób nanoszenia farby uodparnia kosz metalowy z czarną siatką na działanie warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, wilgoć czy śnieg.

Dokupując metalowy wkład z popielnicą opróżnianie kosza metalowego na śmieci będzie bardzo łatwe. Wystarczy wówczas wyjąć wkład i przesypać zawartość do specjalnej foliowej siatki. Wysoki na 79 cm kosz o średnicy 29 cm pomieści sporą ilość śmieci, dlatego tym bardziej warto wyposażyć go w dodatkowy wkład.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

Kosz metalowy z czarną siatką - wymiary

  • Wysokość słupka: 74 cm
  • Średnica słupka: 50 mm
  • Średnica podstawy słupka: 23 cm
  • Wysokość kosza: 70 cm
  • Średnica kosza: 29 cm
  • Głębokość: 48 cm

Możliwy wkład:

  • Wkład metal okrągły: średnica: 28cm, wys: 41 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Czarny kosz uliczny na śmieci bez problemu można złożyć samodzielnie. Przesyłany jest kurierem w ubezpieczonej paczce.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×