Kosz miejski drewniano stalowy z betonową podstawą KF 2

(kod: 15610) Produkt wyprodukowany w Polsce
719 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 38,40zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 15610

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Solidny kosz miejski drewniano stalowy z betonową podstawą będzie nie tylko estetycznie się prezentował, ale również będzie spełniał swoją rolę przez wiele sezonów. Poza tym jest łatwy w konserwacji i solidnie zabezpieczony przed kradzieżą. Sprawdzi się doskonale w parkach, przed urzędami czy na deptakach.

Stalowe elementy kosza miejskiego z betonową podstawą są ocynkowane, dzięki czemu uodporniono je przed korozją. Dodatkowo pomalowano je proszkowo co powoduje, że są one odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz estetycznie wyglądają. Na koszu można również umieścić specjalne oznakowanie lub motyw, np.: - oznakowanie Urzędu Miasta. Listwy drewniane wykonano ze świerku i zabezpieczono lekierobejcą lub farbą akrylową. W podstawowej wersji listwy są w kolorze mahoniowym. Można zdecydować się na inny kolor spośród dostępnych – teak, sosna lub palisander.

Podstawę kosza miejskiego drewniano stalowego  stanowi solidna i ciężka płyta betonowa z grysu płukanego.  Zabezpiecza ona kosz przed kradzieżą. Dla większego bezpieczeństwa kosz można zamocować do podłożą kotwą lub kołkiem rozporowym.

Wkład kosza również został wykonany z blachy ocynkowanej. Gruba na 0,5 mm blacha jest odporna na niszczące oddziaływanie wody i wilgoci. Kosz miejski na śmieci można łatwo opróżnić dzięki  wkładowi. Wystarczy go wyjąć i przesypać zawartość do worka śmieci.

Elementy stalowe w standardzie są w kolorze czarnym (RAL 9005). W opcji do wyboru są inne kolory z palety RAL.  Można też wybrać jedną z dwóch opcji wkładu – z popielnicą lub bez.

Jeżeli wyrażają Państwo chęć zmiany koloru lub dodania napisu, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 73 cm
• szerokość 48 cm
• pojemność wkładu 65 litrów
• waga ok. 55 kg

Kosz KF 2 - schemat

Dostawa i montaż mebli:

Proces montażu kosza miejskiego drewniano stalowego z betonową podstawą KF 2 jest bardzo prosty i przeznaczony dla jednej osoby. Paczka, w ktorej jest wysyłany jest ubezpieczona i dostarzcana kurierem.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×