Kosz miejski z siatki metalowej z daszkiem KZ 2

(kod: 15597) Produkt wyprodukowany w Polsce
395 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 22,20zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15597

Popularne wśród Klientów:

Opis produktu

Kosz miejski z siatki metalowej z daszkiem to funkcjonalny i praktyczny przedmiot, którym można wyposażyć parki, ulice czy przystanki. Dzięki koszom na śmieci łatwiej utrzymać przestrzeń w czystości. Estetycznie wykonany kosz z popielniczką może poza swoją podstawową funkcją również cieszyć oko.

Kosz miejski z daszkiem poza tym, że ma służyć utrzymaniu czystości musi spełniać pewne wymogi. Przede wszystkim narażony na warunki atmosferyczne musi być na nie odporny. Kosz z siatki jest odporny na warunki zewnętrzne dzięki temu, że stal z której jest wykonany poddana została ocynkowaniu. W ten sposób kosz uodporniono na niszczące działanie wody i powietrza. Dodatkowo zadbano o jego estetykę pokrywając stal farbą nakładaną proszkowo, która ma również właściwości chroniące przed warunkami atmosferycznymi.

metalowy kosz na śmieci popielnica

Kosz miejski z siatki metalowej z daszkiem musi mieć także możliwość solidnego przymocowania. Ze względu na to, że kosze montuje się w różnych miejscach kosz z siatki metalowej można montować na wiele sposobów. Jeśli najwygodniej będzie montować kosz np.: do latarni można zdecydować się na specjalne obejmy. Natomiast do podłoża można montować kosz dzięki słupkowi z płytą betonową, kotwą lub tarczą (montaż na kołki rozporowe). Warto też przemyśleć czy nie wybrać solidniejszego słupka o średnicy 6 cm.

Opróżnianie kosza na śmieci odbywa się na dwa sposoby. Najpierw trzeba zwolnić specjalny zamek. Potem można kosz przewrócić do góry dnem nie zdejmując go ze słupka lub zdjąć wkład i wygodnie opróżnić obok. Dla większej wygody warto wyposażyć kosz w dodatkowy ocynkowany wkład.

metalowy kosza na śmieci KZ 2 opróżnianie

W standardzie kosz jest w dwóch kolorach. Słupek jest pomalowany na czarno (RAL 9005) natomiast wkład jest w kolorze jasno szarym (RAL 7042). Można wybrać inny kolor z dostępnych kolorów z palety RAL. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 95 cm
• szerokość 43 cm
• pojemność 35 litrów
• waga ok. 16 kg

metalowy kosz KZ-2

Dostawa i montaż mebli:

Kosz miejski z siatki metalowej z daszkiem KZ 2 dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego, szybkiego i prostego montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z daszkiem ławki ogrodowe z daszkiem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×