Kosz na psie odchody Karo

Kosz na psie odchody Karo podajnik
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 15624) Produkt wyprodukowany w Polsce
brak Blacha ocynkowana
W parkach, placach czy na podwórkach często wyprowadzane są psy. Nie zawsze jednak te miejsca wyposażone są w odpowiednie kosze na psie odchody. Pojemnik na psie kupy to praktyczny kosz, który poza możliwością wyrzucenia tam psich odc... pełny opis
455 zł
+ dostawa 49 zł
Kup na raty: 20 x 25,20zł
Wysyłka w 10 do 20 dni
kod: 15624

Opis produktu

W parkach, placach czy na podwórkach często wyprowadzane są psy. Nie zawsze jednak te miejsca wyposażone są w odpowiednie kosze na psie odchody. Pojemnik na psie kupy to praktyczny kosz, który poza możliwością wyrzucenia tam psich odchodów udostępnia specjalne akcesoria ułatwiające sprzątnięcie po swoim pupilu.

Kosz na psie kupy wykonano z blachy ocynkowanej, pomalowanej proszkowo. W ten sposób kosz, który narażony jest na oddziaływanie wody, wiatru lub wilgoci jest zabezpieczony przed korozją.

Niezwykle ważne jest wyposażenie kosza na odchody zwierzęce. Pojemnik w standardzie można wyposażyć w kosz z podajnikiem na zestaw higieniczny "Animals" (torebki biodegradalne ze specjalnego papieru + kartonowe łopatki) lub w kosz z uchwytem do mocowania zestawu higienicznego "Pucek" (woreczki foliowe) lub rękawic. W zestawie znajduje się również gumka na worek do kosza.

Mocowanie pojemnika na odchody zwierzęce można wybrać spośród czterech opcji. W zależności od miejsca, w którym kosz będzie służył i jakie warunki montażowe są na miejscu można wybrać montaż za pomocą obejm, słupka z kotwami, słupka z płytą betonową lub słupka z tarczą montowaną za pomocą kołków rozporowych.

Aby łatwiej utrzymać kosz na psie odchody  można zdecydować się na dodatkowy ocynkowany wkład. Opróżnianie kosza odbywa się w prosty sposób. Wystarczy zwolnić zamek blokujący wkład i obrócić go do góry dnem.

Kosz na odchody występuje standardowo w dwóch kolorach. Słupek oraz daszek są w kolorze czarnym (RAL 9005) natomiast pojemnik w kolorze żółtym (RAL 1023) lub zielonym (RAL 6029). Dostępne są też inne kolory z palety RAL. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• Wysokość 95 cm
• szerokość 43 cm
• pojemność 35 litrów
• waga ok.15 kg

Karo schemat

Dostawa i montaż mebli:

Kosz na psie odchody Karo transportowany jest w ubezpieczonej paczce przez wytyczoną do tego firmę kurierską. Montaż kosza nie wymaga drugiej osoby do pomocy.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.