Kosz na śmieci betonowy z metalowym wkładem B3X

(kod: 15623) Produkt wyprodukowany w Polsce
676 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 36,25zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 15623

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Wytrzymały kosz na śmieci betonowy z metalowym wkładem sprawdzi się w każdych warunkach. Okrągły kształt sprawia, że kosz wtopi się w każde otoczenie. Ciężki i estetycznie wykonany będzie dobrze spełniał swoją rolę na osiedlach, przy parkowych ławkach czy przystankach.

Płukany beton o klasie B25, z którego wykonano kosz z metalowym wkładem charakteryzuje się estetycznych wyglądem i zachowuje dużą odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Wyposażono go w praktyczny ocynkowany wkład o grubości 0,5 mm z popielnicą. Wkład zapewnia wygodę dla osób dbających o jego utrzymanie.  Łatwo go wyjąć i opróżnić ze śmieci.

Śmietnik betonowy łatwo dopasować do miejsca docelowego. Występuje aż w pięciu wariantach kolorystycznych. Wyboru można dokonać pomiędzy grysem granitowym, sjenitowym, biało-czarnym oraz kamieniem rzecznym barwionym na czerwono i kamieniem rzecznym naturalnym. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 70 cm
• szerokość 54 cm
• pojemność wkładu 70 litrów
• waga ok. 180 kg

B3X schemat

Dostawa i montaż mebli:

Kosz na śmieci betonowy z metalowym wkładem B3X przeznaczony jest do montażu przez jedną osobę. Wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • LZWN

    Wszystko ładnie, pięknie :)

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×