Kosz na śmieci do wbetonowania z metalowym wkładem i popielniczką

599 zł 449 zł i dostawa GRATIS!
 • Wysyłka w 10 do 15 dni
 • kod: 13693

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Bardzo ważne jest, aby przestrzeń miejska pozostawała utrzymywana w czystości. Aby było to możliwe, niezastąpionym elementem będą kosze na śmieci. Powinny one znajdować się w strategicznych miejscach. Kosz na śmieci do wbetonowania z metalowym wkładem i popielniczką przeznaczony jest do miejsc użyteczności publicznej, w których szczególnie istotne jest trwałe zamocowanie go do podłoża.

Wnętrze kosza na śmieci do wbetonowania z metalowym wkładem i popielniczką

Solidna podstawa kosza wykonana jest z odpowiednio zabezpieczonej antykorozyjnie rury stalowej. Przeznaczona jest ona do wkopania lub zabetonowania w podłożu. Wyjątkowa stabilność nie jest jednak jedyną zaletą kosza na śmieci do wbetonowania z metalowym wkładem i popielniczką. Dodatkowym atutem jest jakość i estetyka jego wykonania. Deski użyte do konstrukcji kosza wykonane są z trwałego, odpornego na działanie warunków atmosferycznych drewna olchowego, impregnowanego i trzykrotnie malowanego na kolor teak.

Metalowy wkład z popielniczką do kosza na śmieci do wbetonowania

Wkład kosza na śmieci z metalowym wkładem i popielniczką wykonany jest z chromowanej, metalowej siatki zabezpieczonej antykorozyjnie. Wkład posiada również popielniczkę, i można go łatwo wyjąć, w celu opróżnienia. Kosze wysyłane są w całości.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

 • wysokość całokowita kosza od podstawy: 78cm
 • wysokość desek: 55cm
 • średnica zewnątrzna kosza: 38cm
 • średnica wewnętrzna obręczy: 32cm
 • średnica wkładu: 28cm
 • wysokość wkładu: 41cm
 • długość nogi do wbetonowania - ok 30cm.

Dostawa i montaż mebli:

Kosze dostarczane są za pośrednictwem firm kurierskich w postaci zmontowanej. Wystarczy wkopać, lub wbetonować odopwiednią część nogi.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Dariusz

  Towar zgodny z opisem i zdjęciem. Solidne wykonanie fachowa obsługa

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×