Kosz na śmieci metalowy z popielnicą KC 6

(kod: 15608) Produkt wyprodukowany w Polsce
502 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 27,55zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15608

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Praktyczny kosz na śmieci metalowy z popielnicą może być zastosowany w miejscach gdzie przechodzi duża ilość ludzi. Jest pojemny i jednocześnie wykonany solidnie ze stalowych elementów. Mocna podstawa sprawia, że kosz metalowy na śmieci jest wyjątkowo stabilny. W standardzie wyposażony jest w dużą popielnicę.

Stalowe elementy kosza na śmieci z popielnicą są specjalnie zabezpieczone zarówno przed warunkami atmosferycznymi jak i przed uszkodzeniami mechanicznymi. Najpierw poddano je procesowi ocynkowania, co uodparnia metal na niszczące oddziaływanie wody i wiatru. Następnie stal pomalowano proszkowo aby jeszcze bardziej wzmocnić metalowy kosz na śmieci przed korodowaniem oraz nadać mu estetycznego wyglądu. Płaszcz wykonano z blachy o grubości 1,2 mm, wkład z blachy 0,5 mm.

Kosz KC 6 popielnica

Mocowanie kosza na śmieci z popielnicą odbywa się poprzez wykorzystanie kotwy lub kołka rozporowego wpuszczanych w bardzo solidną podstawę betonową z grysu płukanego i przymocowanie do podłoża.

Kolorystyka w standardzie jest jednolita a wyboru można dokonać pomiędzy kolorem niebieskim (RAL 5010) oraz kolorem zielonym (RAL 6029). Jest możliwość wyboru spośród innych kolorów dostępnych w ofercie z palety RAL. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Kosz na śmieci KC 6 opróżnianie

Sposób opróżniania kosza na śmieci metalowego z popielnicą jest bardzo wygodny i prosty. Kosz wyposażono w zamek, który trzeba zwolnić. Otworzyć górną klapę o grubości 2 mm, wyjąć wkład i przesypać zawartość wkładu do torby na śmieci.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 89 cm
• szerokość 50 cm
• pojemność wkładu 50 litrów
• waga ok. 48 kg

Kosz KC 6 schemat

Dostawa i montaż mebli:

Paczka, którą przesyłany jest kosz na śmieci metalowy z popielnicą KC 6 jest ubezpieczona i dostarczana z pomocą firmy kurierskiej. Przeznaczona jest do samodzielnego montażu, który jest bardzo prosty i nie zajmuje dużo czasu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta,

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×