Kosz na śmieci stojący z metalowym wkładem i popielniczką

Kosz na śmieci stojący z metalowym wkładem i popielniczką
kliknij i zobacz 10 zdjęć
(kod: 13692) Fiemar
 • Rama stalowa malowana farbą antykorozyjną na kolor czarny
 • Drewno olchowe zaimpregnowane i trzykrotnie lakierowane
 • Wywiercone otwory w deskach wraz ze śrubami montażowymi
 • Kolor drewna teak
 • Otwory pozwalające na montaż kosza do podłoża
Kosze uliczne są nieodzowną częścią wyposażenia wszystkich parków, przystanków, dworców i deptaków. Powinny służyć co najmniej przez kilka sezonów, a także nie powinny burzyć miejskiej panoramy. Kosz na śmieci stojący z metalowym wkład... pełny opis

489 zł

449 zł

+ dostawa 29 zł
Wysyłka do 10 dni
kod: 13692

Opis produktu

Kosze uliczne są nieodzowną częścią wyposażenia wszystkich parków, przystanków, dworców i deptaków. Powinny służyć co najmniej przez kilka sezonów, a także nie powinny burzyć miejskiej panoramy. Kosz na śmieci stojący z metalowym wkładem i popielniczką doskonale sprawdzi się w reprezentacyjnych miejscach, w których liczy się wysoka jakość wykonania i walory estetyczne.

Kosz na śmieci stojący z metalowym wkładem i popielniczką wnętrze

Przeznaczony jest do zastosowania w przestrzeni miejskiej i parkowej. Jest on nie tylko funkcjonalny, ale i elegancki. Wszystkie drewniane elementy kosza na śmieci stojącego z metalowym wkładem i popielniczką zostały wykonane z drewna liściastego – olchy – szczególnie odpornej na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Aby dodatkowo zwiększyć odporność i jednocześnie nadać charakterystycznego koloru, drewno zaimpregnowano, pomalowano lakierem podkładowym i dwukrotnie lakierem powierzchniowym w stylowym kolorze teak.

Wkład do kosza na śmieci stojącego

Elementy stalowe zostały zabezpieczone przed korozją farbą podkładową, a następnie pomalowane na kolor czarny. Kolejną zaletą jest fakt, że kosz na śmieci stojący z metalowym wkładem i popielniczką posiada stopkę pozwalającą na przykręcenie go do podłoża, co skutecznie uniemożliwi jego przenoszenie przez osoby niepowołane. Wkład kosza został wykonany z wysokiej jakości siatki metalowej, posiada wydzieloną popielniczkę. Wkład można bardzo łatwo wyjmować w celu opróżnienia.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

 • wysokość całokowita kosza od podstawy: 78cm
 • wysokość desek: 55cm
 • średnica zewnątrzna kosza: 38cm
 • średnica wewnętrzna obręczy: 32cm
 • średnica wkładu: 28cm
 • wysokość wkładu: 41cm

Dostawa i montaż mebli:

Kosz dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

Kosz dostarczany jest w formie gotowej - wystarczy przymocować do go podłoża.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Michał

  Kosz estetyczny, wkomponował się w zielony pejzaż. Może jedynie wkład cynkowany mógłby być jeszcze pomalowany na czarno, ale to taki szczegół.