Kosz parkowy drewniany z popielnicą BAROK I

(kod: 15616) Produkt wyprodukowany w Polsce
683 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 36,60zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15616

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Kosze z drewnianymi detalami będą idealnie pasowały do parkowych uliczek. Praktyczne i wyposażone w popielnice będą służyły przez wiele sezonów. Kosz parkowy drewniany z popielnicą to estetycznie wykonany kosz, który jest zabezpieczony przed korodowaniem.

Kosz drewniany z popielnicą wykonano z dwóch rodzajów surowca. Elementy stalowe połączono z detalami drewnianymi. Metal ocynkowano i pomalowano proszkowo by zapewnić mu optymalną odporność na warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne oraz zamaskować elementy poddane mechanicznej obróbce. Listwy z drewna świerkowego zabezpieczono lakierobejcą lub farbą akrylową.

Wkład przymocowany jest do słupka, który jest jednocześnie elementem montażowym. Jego dolna część wpuszczana jest w podłoże i betonowana. W ten sposób parkowy kosz z popielnicą jest wyjątkowo stabilny i zabezpieczony przed kradzieżą.

Kosz parkowy drewniany z popielnicą można opróżnić na dwa sposoby. Przede wszystkim trzeba zwolnić zamek blokujący wkład. Następnie wkład można zdjąć ze słupka lub nie zdejmując obrócić go do góry dnem i opróżnić zawartość.

BAROK I opróżnianie

Elementy stalowe parkowego kosza drewnianego w standardzie są w kolorze czarnym (RAL 9005). Można też wybrać inny kolor z palety RAL. Drewniane listwy są w kolorze mahoniowym. Można zdecydować się na inny kolor za dopłatą – teak, palisander lub sosna. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 87 cm
• szerokość 44 cm
• pojemność 35 litrów
• waga ok. 18 kg

BAROK I schemat

Dostawa i montaż mebli:

Kosz parkowy drewniany z popielnicą BAROK I przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Paczka, w której jest przesyłany jest ubezpieczona i przesyłana z pomocą firmy kurierskiej.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×