Kosz parkowy stojący ze spiczastym daszkiem

(kod: 15907) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
499 zł 399 zł + dostawa 29 zł
 • Wysyłka w 10 do 15 dni
 • kod: 15907

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Kosze są nieodzownym wyposażeniem przestrzeni miejskiej. Potrzebne są w parkach, przy ulicach czy na przystankach. Kosz powinien być estetycznie i solidnie wykonany, ma także tworzyć spójną całość z otaczającym go krajobrazem. Wszystkie te wymagania spełnia kosz parkowy stojący ze spiczastym daszkiem.

Jest on nie tylko solidnie zaprojektowany, ale także praktyczny i ładny. Drewno, jakie użyto do budowy kosza to drewno olchowe. Jest ono naturalnie odporne na wszystkie warunki klimatyczne. Drewno to, dla zwiększenia odporności kosza, zaimpregnowano i zabezpieczono dzięki dwukrotnemu pokryciu lakierem w głębokim kolorze teak.

Kosz sprzedawany jest bez wkładu. Istnieje możliwość dokupienia metalowego wkładu z popielniczką. Do kosza dołączane jest wiaderko o wymiarach: średnica zewn.: 31 cm, średnica wewn.: 29 cm, wysokość: 23 cm.

Kosz parkowy stojący ze spiczastym daszkiem ma stalową ramę, wykonaną z płaskowników malowanych na czarno metodą natryskową. Jest ona dzięki temu jeszcze bardziej odporna na niszczące działanie czynników atmosferycznych. Farba chroni stal przed rdzą. Kosz parkowy stojący ze spiczastym daszkiem jest więc stylowo wykonany, ale i dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniami. Nie zapomniano również o stabilności jego przymocowania do różnego rodzaju podłoża.

Kosz można zainstalować na 4 różne sposoby. Do wyboru są wersje ze słupkiem na trójkątnej podstawie, z nogą boczną do wbetonowania, nogą prostą do wbetonowania oraz z krótszymi nóżkami.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

 • Wysokość: 60 cm
 • Średnica zewnętrzna: 38 cm
 • Średnica wewnętrzna: 31 cm
 • Średnica wewnętrzna na wkład: 29cm

Daszek:

 • Wysokość: 22 cm
 • Średnica: 44 cm

Dostawa i montaż mebli:

Kosz dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

W wariancie podstawowym kosz dostarczany jest w formie części do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Kosz objęty jest 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • majer

  zadowolony

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×