Kosz parkowy z nogą boczną przykryty daszkiem

(kod: 15908) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
449 zł 399 zł + dostawa 29 zł
  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 15908

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Kosze na śmieci przeznaczone do użytku publicznego, stawiane w parkach i w każdej innej przestrzeni miejskiej, powinny móc służyć przez kilka sezonów. Wytrzymałość jest w tym przypadku jedną z ważniejszych cech. Kosz parkowy z nogą boczną przykryty daszkiem posiada ramę wykonaną ze stalowych płaskowników malowanych farbą na kolor czarny metodą natryskową. Zwiększa to wytrzymałość stali na szkodliwe warunki atmosferyczne, zabezpieczając ją przed rdzą.

Oprócz tego, że parkowy kosz z nogą boczną przykryty daszkiem jest wytrzymały, jest on dodatkowo estetyczny i elegancki. Wykonany jest z drewna, połączonego ze stalową ramą, pomalowaną na elegancki czarny kolor. Deski użyte do budowy kosza pochodzą z drewna olchowego – naturalnie odpornego na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Drewno najpierw zostało obrobione, a następnie zaimpregnowane i dwukrotnie pomalowane lakierem ochronnym na kolor teak.

Kosz sprzedawany jest bez wkładu. Istnieje możliwość dokupienia metalowego wkładu z popielniczką. Do kosza dołączane jest wiaderko o wymiarach: średnica zewn.: 31 cm, średnica wewn.: 29 cm, wysokość: 23 cm.

Atutem kosza parkowego z nogą boczną przykrytego daszkiem, jest również to, że można wybrać odpowiedni wariant w zależności od warunków, w których będzie montowany. Kosz parkowy przykryty daszkiem dostępny jest aż w czterech wariantach: prezentowany z nogą boczną, z nogą prostą do wbetonowania, z krótkimi nóżkami, a także ze słupkiem na trójkątnej podstawie.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Kosz parkowy z nogą boczną przykryty daszkiem wymiary

  • Wysokość kosza: 55cm
  • Wysokość słupka: 100 cm (część słupka do zabetonowania)
  • Profil słupka: 50x30x2
  • Średnica zewnętrzna: 38 cm,
  • Średnica wewnętrzna: 31 cm,
  • Średnica wewnętrzna na wkład: 29cm

Daszek:

  • Wysokość: 22 cm
  • Średnica: 44 cm

Dostawa i montaż mebli:

Kosz dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

W wariancie podstawowym kosz dostarczany jest w formie części do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Kosz objęty jest 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×