Kosz stojący na pojedynczym słupku z daszkiem

(kod: 15909) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
599 zł 449 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 15909

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Kosz stojący na pojedynczym słupku z daszkiem jest nie tylko estetycznie wykonany, ale jest jednocześnie funkcjonalny i przydatny w miejscach publicznych, takich jak deptaki, uliczki, czy  parki.

Kosze są niezbędnym elementem, aby utrzymać przestrzeń miejską w czystości. Ważne jest, aby kosze poza tym, że są solidnie wykonane, były również dobrze dopasowane do miejsca, w którym się znajdują. Powinny być estetycznie wykonane i stabilne. Kosz stojący na pojedynczym słupku z daszkiem spełnia te wszystkie funkcje. Został wykonany z naturalnie odpornego na zmienne warunki pogodowe drewna olchowego, które dodatkowo zaimpregnowano i zabezpieczono poprzez dwukrotne pokrycie lakierem o barwie teak.

Kosz sprzedawany jest bez wkładu. Istnieje możliwość dokupienia metalowego wkładu z popielniczką. Do kosza dołączane jest wiaderko o wymiarach: średnica zewn.: 31 cm, średnica wewn.: 29 cm, wysokość: 23 cm.

Rama kosza została zrobiona ze stalowych płaskowników malowanych farbą na kolor czarny metodą natryskową, dzięki czemu wytrzymałość stali jest zwiększona i odporna na niszczące działanie wiatru i wody. Jest również zabezpieczona przed rdzą. Dzięki takiemu zabezpieczeniu kosz będzie mógł spokojnie wytrzymać co najmniej kilka sezonów.

Kosz stojący na pojedynczym słupku z daszkiem jest nie tylko estetycznie wykonany i odpowiednio zabezpieczony, ale zadbano również o stabilność jego przymocowania do podłoża. Można go zamontować na 4 różne sposoby. Do wyboru są wersje z nogą boczną do wbetonowania, nogą prostą do wbetonowania, z krótkimi nóżkami, a także ze słupkiem na trójkątnej podstawie.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Kosz stojący na pojedynczym słupku z daszkiem wymiary

  • Wysokość kosza: 55cm
  • Wysokość ze słupkiem: 78 cm
  • Średnica słupka: 6 cm
  • Średnica zewnętrzna: 38 cm
  • Średnica wewnętrzna: 31 cm
  • Średnica wewnętrzna na wkład: 29cm

Daszek:

  • Wysokość: 22 cm
  • Średnica: 44 cm

Dostawa i montaż mebli:

Kosz dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

W wariancie podstawowym kosz dostarczany jest w formie części do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Kosz objęty jest 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z daszkiem ławki ogrodowe z daszkiem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×