Kosz z daszkiem na pojedynczym słupku do wbetonowania

(kod: 15910) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
499 zł 399 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 15910

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Kosz z daszkiem na pojedynczym słupku do wbetonowania to prosty, funkcjonalny i praktyczny przedmiot, który z pewnością przyda się w parku, przy ulicach i przystankach. Dzięki koszom na śmieci przestrzeń miejską łatwiej utrzymać w czystości. Estetycznie wykonany kosz poza swoją oczywistą funkcją będzie również elegancko prezentował się w miejskim krajobrazie.

Kosz z daszkiem na pojedynczym słupku do wbetonowania poza tym, że ma służyć utrzymaniu porządku, powinien spełniać pewne wymogi. Przede wszystkim musi być bardzo odporny na każde warunki klimatyczne. Kosz z daszkiem na pojedynczym słupku do wbetonowania jest odporny na warunki zewnętrzne dzięki temu, że rama, z której go wykonano została zrobiona ze stalowych płaskowników malowanych farbą na kolor czarny metodą natryskową. W ten sposób zwiększono wytrzymałość stali i uodporniono na niszczące działanie wody i powietrza, oraz chroni przed powstawaniem rdzy. Na tak zabezpieczonej ramie osadzono deski z drewna olchowego - naturalnie odpornego na działanie różnych warunków klimatycznych.

Kosz sprzedawany jest bez wkładu. Istnieje możliwość dokupienia metalowego wkładu z popielniczką. Do kosza dołączane jest wiaderko o wymiarach: średnica zewn.: 31 cm, średnica wewn.: 29 cm, wysokość: 23 cm.

Drewno zostało szczegółowo zaimpregnowane i dwukrotnie pomalowane lakierem na elegancki kolor teak. Kosz z daszkiem na pojedynczym słupku do wbetonowania musi także mieć możliwość solidnego przymocowania. Można go zamontować na 4 różne sposoby, w zależności od potrzeb. Dostępne są wersje z nogą prostą do wbetonowania, z krótkimi nóżkami, z nogą boczną do wbetonowania i ze słupkiem na trójkątnej podstawie.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Kosz z daszkiem na pojedynczym słupku do wbetonowania - wymiary

  • Wysokość kosza: 55cm
  • Wysokość ze słupkiem: 120 cm (część słupka w betonie)
  • Średnica rury: 60 mm
  • Średnica zewnętrzna: 38 cm
  • Średnica wewnętrzna: 31 cm
  • Średnica wewnętrzna na wkład: 29cm

Daszek:

  • Wysokość: 22 cm
  • Średnica: 44 cm

Dostawa i montaż mebli:

Kosz dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

W wariancie podstawowym kosz dostarczany jest w formie części do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Kosz objęty jest 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z daszkiem ławki ogrodowe z daszkiem skrzynia ogrodowa rattan kosz z8 technorattan

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×