Kratka angielska

(kod: 07196)
59 zł + dostawa 79 zł
  • Wysyłka w 3 do 5 dni
  • kod: 07196

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Wysokość[cm] 183
Szerokość[cm] 30

Opis produktu

Kratka angielska to klasyczny wzór dla kratek ogorodowych o dużym prześwicie oczka. Kratka może stać samodzielnie jako podpora dla pnących roślin na tarasie lub balkonie. Bez problemu zbudujemy z niej również dłuższe, stabilne ogrodzenie dodając do przęseł kantówki i odpowiednie mocowania. 

Kratka obudowana jest ramą wzmacniającą konstrukcję kratki, dodatkowo przy kratkach o szerokości od 120 cm na środku dodawana jest listwa zwiększająca stabilność. 

Szczegółowe wymiary:

  • rama 3 x 3,5 cm
  • listwa 0,8 x 2 cm
  • prześwit oczka 6 x 6 cm
  • dostępne szerokości: od 30 do 183 cm

Kratki wykonane są z drewna iglastego - świerkowego. Drewno jest inmpregnowane ciśnieniowo z apomocą brytyjskiego preparatu Tanalith E firmy ARCH. Impregnat ten zapewnia odporność na butwienie od 5 lat jeśli drwno ma styczność z gruntem, do 15 lat gdy styczności nie ma. Zaimpregnowana kratka ma kolor zielonkawy, jednak z czasem zmienia swoją barwę na miodowo-żółtą.

Do kratek proponujemy dokupienie zestawu montażowego - odpowiedni jego skład pomogą dobrać pracownicy działu obsługi klienta - zapraszamy do kontaktu.

Koszt dostawy wyliczany jest w zależności od ilości kratek oraz odległości. 

 

 

Kluczowe parametry:

Wysokość[cm] 183
Szerokość[cm] 30

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Andrzej

    Dostawa wcześniej niż wynikało z zamówienia. Towar ok.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×