Kratka Beta

(kod: 03384)
Kratka ogrodowa Beta to klasyczny model kratki ściennej przeznaczonej do roślin pnących na balkonie, tarasie, czy elewacji budynku. Kraktka nie posiada ramy , dzięki czemu łatwo przyciąć ją do odpowiedniego rozmiaru, czy też połączyć... pełny opis
39 zł
+ dostawa 79 zł
(max. 5 sztuk w jednej paczce)
Wysyłka w 3 do 5 dni
kod: 03384

Opis produktu

Kratka ogrodowa Beta to klasyczny model kratki ściennej przeznaczonej do roślin pnących na balkonie, tarasie, czy elewacji budynku. Kraktka nie posiada ramy, dzięki czemu łatwo przyciąć ją do odpowiedniego rozmiaru, czy też połączyć dwie kratki tworząc większe powierzchnie.

Listwy łączone są zszywkami oraz klejem. 

Szczegółowe wymiary:

  • listwa 1,4 x 3 cm
  • prześwit oczka 10 x 10 cm
  • dostępne szerokości: od 30 do 183 cm

Kratki wykonane są z drewna świerkowego. Drewno jest zaimpregnowane ciśnieniowo preparatem Tanalith E brytyjskiej firmy ARCH. Ten rodzaj impregnacji zapewnia długotrwałą odpornośc drewna na butwienie, przy braku kontaktu z gruntem jest to aż 15 lat, a przy kontakcie - 5-7 lat. Kratki świeżo po impregnacji mają kolor szaro-zielony, jednak po jakimś czasie kolor zmienia się na miodowo-żółty.

 

Koszt dostawy wyceniany jest indywidualnie w zależności od ilości zamówionych kratek i miejsca dostarczenia.

Istnieje mozliwość dokupienia zestawu montażowego.

W celu wybrania odpowiednich akcesoriów do montażu zachęcamy do kantaktu z działem obsługi klienta.

Kluczowe parametry:

Wysokość[cm] 183
Szerokość[cm] 30
Materiał drewniany

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.