Kratka Clementine z łukiem

(kod: 03374)
419 zł + dostawa 79 zł
(max. 5 sztuk w jednej paczce)
  • Wysyłka w 3 do 5 dni
  • kod: 03374

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Wysokość[cm] 183
Szerokość[cm] 60
Materiał drewniany

Opis produktu

Clementine, to estetyczna kratka wykonana z drewna świerkowego, które zostało zaimpregnowane ciśnieniowo, aby służyć Państwu długie lata.

Specjalny preparat Tanalith E znanej brytyjskiej firmy ARCH sprawia, że początkowo drewno ma kolor szaro-zielony. Z czasem, w trakcie użytkowania zmienia swoją barwę na miodowo-złocistą. 

Dzięki takiej metodzie impregnacji drewno przez długi czas zachowuje swoją piękną barwę oraz jest odporne na butwienie. Ochrona działa nawet do 15 lat, przy założeniu, że kratka nie będzie miała bezpośredniego kontaktu z ziemią.

Kratka ma bardzo drobno rozstawione oczka. Ich wymiar, to tylko 2x2 cm. Zapewni to nie tylko osłonę przed wiatrem, ale i przed niepożądanymi spojrzeniami przechodniów lub sąsiadów.

Kratka dostępna jest w 3 wymiarach: 183hx90 cm, 183hx60cm i 183hx183 cm

Jeśli potrzebują Państwo elementów do montażu, takich jak słupki, kantówki czy szpice - prosimy o kontakt z obsługą sklepu. Chętnie pomożemy dobrać odpowiedni zestaw.

Koszty transportu zależą od miejsca dostarczenia oraz od ilości zakupionych przedmiotów. 

 

 

Kluczowe parametry:

Wysokość[cm] 183
Szerokość[cm] 60
Materiał drewniany

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×