Kratka Elegance

Kratka do ogrodu Elegance h180 x 150 bez ramy sklep internetowy
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 03313)
Kratka Elegance to model o kwadratowych, gęstych oczkach , przeznaczony do roślin pnących. Kratka nie posiada ramy  co umożliwia łatwe dostosowanie jej wymiarów poprzez przycinane lub łączenie jej w większe płaszczyzny.  ... pełny opis
49 zł
+ dostawa 79 zł
(max. 5 sztuk w jednej paczce)
Wysyłka w 3 do 5 dni
kod: 03313

Kluczowe parametry:

Wysokość[cm] 180
Szerokość[cm] 30
Materiał drewniany

Opis produktu

Kratka Elegance to model o kwadratowych, gęstych oczkach, przeznaczony do roślin pnących. Kratka nie posiada ramy co umożliwia łatwe dostosowanie jej wymiarów poprzez przycinane lub łączenie jej w większe płaszczyzny. 

Listwy kratki łączone są za pomocą ocynkowanych stalowych zszywek.

Szczegółowe wymiary:

  • listwa 1 x 3 cm
  • prześwit oczka 5 x 5 cm
  • dostępne szerokości: od 30 do 180 cm

Kratka została wykonana z drewna świerkowego odpowiednio zaimpregnowanego. Zastosowano impregnację ciśnieniową za pomocą preparatu Tanalith E brytyjskiej firmy ARCH. Impregnat ten zapewnia długą żywotność drewna - przy kontakcie z gruntem 5-7 lat, bez kontaktu aż do 15 lat bez butwienia. Drewno świeżo po zaimpregnowaniu ma szaro-zielony kolor, jednak po jakimś czasie widoczny jest miodowo-żółty odcień.

Koszt dostawy wyceniany jest indywidualnie do każdego zamówienia w zależności od ilości zamówionych kratek i miejsca dostarczenia.

W sprzedaży posiadamy zestawy montażowe.

W celu wybrania odpowiednich akcesoriów do montażu zachęcamy do kantaktu z działem obsługi klienta.

Kluczowe parametry:

Wysokość[cm] 180
Szerokość[cm] 30
Materiał drewniany

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.00
1 opinia
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
  • DN

    OK