Kratka Clementine

367 zł + dostawa 79 zł
(max. 5 sztuk w jednej paczce)
  • Wysyłka w 3 do 5 dni
  • kod: 03366

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Wysokość[cm] 183
Szerokość[cm] 30
Materiał drewniany

Opis produktu

Kratka do ogrodu wykonana z gładko struganego drewna świerkowego. Drewno zostało dokładnie zaimpregnowane ciśnieniowo, co zabezpiecza drewnianą konstrukcję na lata.

Impregnacja sprawia, że początkowo drewno nabywa zielonkawego odcienia. Z biegiem czasu, między innymi pod wpływem działania promieni słonecznych, kratki nabywają złotawego koloru. 

Kratka Clementine posiada drobniutkie oczka, jest bardzo gęsto "tkana". Prześwit oczka wynosi jedynie 2x2 cm, co daje doskonałą ochronę przed wiatrem, jak również spojrzeniami sąsiadów. Gęsto usytuowane oczka pomagają również roślinom w oplataniu naszego płotu.

Wymiary:
Rama 3 x 3,5 cm
Listwa 0,8 x 2 cm
Prześwit oczka 2 x 2 cm

Doskonała impregnacja kratek preparatem Tanalith E brytyjskiej firmy ARCH gwarantuje odporność na butwienie nawet do 15 lat przy założeniu, że drewno nie będzie bezpośrednio stykało się z gruntem. Jeśli drewno będzie stykało się z ziemią, kratka nie zbutwieje przez 5 do 7 lat. By odseparować drewno od ziemi, wystarczy do płotu dobrać metalowe szpice wbijane w ziemię lub specjalne podstawki podstawki.

Do łączenia kratek polecane są kantówki o wymiarach 7 x 7 cm.

Jeśli potrzebują Państwo elementów mocujących kratki, prosimy o kontakt z obsługą klienta - dobierzemy i wycenimy dla Państwa odpowiednie akcesoria.

Koszt transportu wyceniany jest indywidualnie w zależności od miejsca dostarczenia przesyłki oraz ilości zakupionych segmentów kratki.

Kluczowe parametry:

Wysokość[cm] 183
Szerokość[cm] 30
Materiał drewniany

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×