Kratka Szkocka

(kod: 03395)
69 zł

Produkt niedostępny

kod: 03395

Opis produktu

Kratka szkocka posiada ciekawy, niespotykany wzór dzięki zastosowaniu podwójnych listewek tworzących zmienne prześwity oczek. Kratka doskonale sprawdzi się jako dłuższe ogrodzenie - wystarczy poszczególne przęsła połączyć kantówką oraz łącznikami (tak jak widoczny fragment na zdjęciu). Dzięki temu, że dostępne jest wiele wymiarów kratki, bez problemu można osiągnąć wymaganą długość ogrodzenia. 

Kratka obudowana jest ramą, co zwiększa jej wytrzymałość. Przy kratkach o szerokości 120 cm i więcej, przez środek montowana jest dodatkowa listwa zapobiegająca odkształceniom.

Szczegółowe wymiary:

  • rama 3 x 3,5 cm
  • listwa 0,8 x 2 cm
  • prześwit oczka 6 x 6 i 2 x 2 cm

Kratkę wykonano z drewna świerkowego, które zostało zaimpregnowane ciśnieniowo z wykorzystaniem sprawdzonego środka Tanalith E  brytyjskiej firmy ARCH. Drewno bezpośrednio po impregnacji ma zielonkawy kolor, jednak po jakimś czasie zmienia się on na miodowo - żółty. Impregnowanie zapewnia odporność na butwienie nawet przez 15 lat, przy założeniu braku styczności drewna z gruntem. Przy styczności z ziemią jest to 5-7 lat. Aby zachować brak styczności wystarczy do płotu dobrać szpice metalowe wbijane w ziemię lub podstawki. 

W razie zainteresowania dobraniem elementów montażowych zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta.

Koszt dostawy wyceniany jest w zależności od ilości zamówionych kratek i odległości od magazynu. 

 

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Ewelinalaska

    Produkt zgodny z opisem i zdjęciem. Polecam tego sprzedawcę..

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×