ISO Ergo Mesh krzesło konferencyjne

(kod: 15708) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
185 zł 148 zł + dostawa 39 zł
Dla zamówienia powyżej 499 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15708
Wybierz Kolory:
Zobacz wszystkie warianty

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 54,5
Szerokość [cm] 42,5
Wysokość [cm] 82
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał obicia Tkanina
Kolor czarny lub (i) brązowy lub (i) grafitowy lub (i) cappuccino lub (i) czerwony lub (i) zielony lub (i) żółty lub (i) szary lub (i) fioletowy lub (i) niebieski lub (i) beżowy lub (i) oliwkowy
Podstawa fotela na nogach
Wykończenie tapicerowane lub (i) siatkowe

Opis produktu

ISO Ergo Mesh produkowane przez firmę Nowy Styl to nowa wersja najpopularniejszego krzesła do sal konferencyjnych. Dzięki zastosowaniu siatki na części oparciowej krzesła, model Ergo Mesh zyskał nowoczesny wygląd, nie tracąc przy tym na komforcie, który sprawia, że ISO to wciąż najczęściej kupowana seria krzeseł konferencyjnych. Szeroki wachlarz materiałów wykończeniowych oraz bogata oferta kolorów siedziska i siatki, pozwala na idealne dopasowanie krzesła ISO Nowy Styl Ergo Mesh do aranżowanej przestrzeni.

Oparcie krzesła ISO Ergo Mesh

Szerokie siedziska krzeseł ISO Ergo Mesh są tapicerowane. Odpowiednia miękkość wpływa na maksymalną wygodę podczas użytkowania. Metalowa rama krzesła Ergo Mesh jest bardzo wytrzymała, posiada szeroko rozstawione nogi gwarantujące stabilność. Do wyboru rama w trzech wersjach kolorystycznych - czarna, chromowana, lub w kolorze aluminium.

Krzesła ISO Ergo Mesh można przechowywać złożone w stosie (max 12 szt.), dzięki temu nie zajmują one potrzebnego miejsca, świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach, gdzie krzesła nie muszą być rozstawione przez cały czas. Ponadto, istnieje możliwość łączenia krzeseł w rzędy za pomocą nakładek na ramę typu LINK.

Sztaplowanie krzeseł ISO Ergo Mesh

W dodatkowej opcji krzesło konferencyjne ISO Ergo Mesh dostępne jest z koszykiem pod siedzisko. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi modelami z rodziny ISO: ISO standard, ISO wood - krzesła z drewnianym siedziskiem, ISO T oraz TE - krzesła z pulpitem.

Zbliżenie na siedzisko krzesła ISO Ergo Mesh

Jeżeli nie znaleźli Państwo poszukiwanego przez siebie modelu krzesła ISO, prosimy o pozostawienie zapytania w formularzu kontaktowym - znajdziemy i wycenimy właściwą wersję kolorystyczną.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzesła ISO Ergo Mesh

  • Szerokość: 54.5 cm
  • Głębokość: 42.5 cm
  • Wysokość: 82 cm
  • Wysokość siedziska: 47 cm
  • Wysokość oparcia (licząc od siedziska): 35 cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 54,5
Szerokość [cm] 42,5
Wysokość [cm] 82
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał obicia Tkanina
Kolor czarny lub (i) brązowy lub (i) grafitowy lub (i) cappuccino lub (i) czerwony lub (i) zielony lub (i) żółty lub (i) szary lub (i) fioletowy lub (i) niebieski lub (i) beżowy lub (i) oliwkowy
Podstawa fotela na nogach
Wykończenie tapicerowane lub (i) siatkowe

Dostawa i montaż mebli:

Krzesła dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Kurier nie ma obowiązku wniesienia krzeseł na piętro wyższe niż parter.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt posiada dwa lata gwarancji.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×