Krzesło ISO Wood - krzesło konferencyjne drewniane

(kod: 09037) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
196 zł 159 zł + dostawa 39 zł
Dla zamówienia powyżej 499 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 09037

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 81
Długość [cm] 54,5
Szerokość [cm] 42,5
Materiał sklejka
Kolor orzech lub (i) wenge lub (i) buk lub (i) olcha
Podstawa fotela na nogach
Wykończenie drewniane

Opis produktu

Krzesło ISO Wood posiada wygodne siedzisko i oparcie wykonane ze sklejki bukowej. Do wyboru cztery odcienie drewna -  buk naturalny, olcha miodowa, orzech i wenge - dzięki temu można doskonale dopasować wygląd krzeseł do podłogi i mebli w aranżowanym pomieszczeniu. Całość zwieńczona jest solidną, metalową ramą - chromowaną lub malowaną proszkowo - dostępną w trzech eleganckich kolorach.

Siedzisko krzesła ISO Wood

Dzięki funkcjonalnemu systemowi LINK, w jaki wyposażone jest drewniane krzesło konferencyjne ISO Wood, można swobodnie łączyć krzesła w rzędy za pomocą metalowych nakładek w kolorze ramy krzesła. Ponadto, krzesła konferencyjne ISO Wood można składować w stosie po 12 sztuk, co pozwala na wygodne przechowywanie i jednoczesną oszczędność miejsca. Za dodatkową opłatą można zamówić krzesło z zamontowanym koszykiem pod siedziskiem.

Oparcie krzesła ISO Wood

ISO Wood krzesło konferencyjne drewniane idealnie sprawdzi się w szkole, na uczelni lub jako wyposażenie sal konferencyjnych. Dzięki szerokiemu rozstawieniu nóg gwarantuje stabilność. Posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex oraz Protokół Oceny Ergonomicznej Instytutu Medycyny Pracy.

Pulpit dostępny za dodatkową opłatą

Pulpit krzesła ISO Wood

Istnieje możliwość zamówienia krzesła ISO Wood z pulpitem dla lewo lub praworęcznych. Dzięki temu krzesło to zapewni wygodę podczas sporządzania notatek. Pulpit znakomicie podtrzymuje zeszyt i ładnie komponuje się z krzesłem ISO.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzesła ISO Wood

  • Szerokość: 54.5 cm
  • Głębokość: 42.5 cm
  • Wysokość: 81 cm
  • Wysokość siedziska: 45 cm
  • Wysokość oparcia (licząc od siedziska): 32,5 cm

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 81
Długość [cm] 54,5
Szerokość [cm] 42,5
Materiał sklejka
Kolor orzech lub (i) wenge lub (i) buk lub (i) olcha
Podstawa fotela na nogach
Wykończenie drewniane

Dostawa i montaż mebli:

Krzesła dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej, lub transportu fabrycznego. Krzesła są zabezpieczone i sztaplowane na palecie. Dostarczane są w stanie gotowym do użytkowania, nie ma konieczności montażu. 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta, firmy Nowy Styl.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.

Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesło biurowe ministyle krzesło dziecięce ministyle krzesło dziecięce obrotowe ministyle gtp nowy styl krzesło ministyle butterfly krzesło ministyle electro krzesło ministyle gtp krzesło ministyle gtp butterfly krzesło ministyle gtp kot i mysz krzesło ministyle gtp opinie krzesło ministyle gts krzesło ministyle opinie krzesło ministyle white

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×