Krzesło komputerowe DXRacer Drifting OHDH73/NG

(kod: 21152) DXRacer
1 800 zł 1 459 zł + dostawa 39 zł

Kup na raty: 20 x 74,90zł

  • Wysyłka w 2 do 12 dni
  • kod: 21152

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Materiał obicia Ekoskóra
Maksymalne obciążenie [kg] 130
Kolor czarny
Szerokość [cm] 48
Głębokość [cm] 56
Wysokość [cm] 134
Materiał tworzywo sztuczne lub (i) aluminium

Opis produktu

Krzesło komputerowe DXRacer Drifting OHDH73/NG to ergonomiczny fotel o sportowym i eleganckim wyglądzie, przypominający design foteli samochodu wyścigowego. Został zaprojektowany dla graczy komputerowych, a także menedżerów i innych osób, które dużo czasu spędzają przed komputerem i szukają oryginalnego fotela do swojego biura. Konstrukcja wykonana jest z aluminium, obłożona elastyczną pianką i pokryta wysokiej jakości skórą PU w kolorze czarnym.

Krzesło komputerowe DXRacer Drifting OHDH73/NG

Charakterystyczną cechą krzesła komputerowego DXRacer Drifting OHDH73/NGG jest szerokie i wysokie oparcia zapewniające prawidłową pozycję przy wielogodzinnym siedzeniu przed monitorem. Ponadto, wygodę zapewniają opcje regulacji fotela - mechanizm TILT pozwala na ustawienie oparcia w różnych płaszczyznach i ustawienie sztywności, podnośnik gazowy do regulacji wysokości siedziska i miękkie podłokietniki z regulacją wysokości. Do dyspozycji użytkownika mamy też poduszkę zagłówkową i poduszkę do podparcia pleców w odcinku lędźwiowym. O stabilność konstrukcji dba pięcioramienna podstawa. Kółka poliuretanowe są uniwersalne i sprawdzą się na wszystkich podłogach. Dopuszczalne obciążenie fotela to 130 kg.

Krzesło komputerowe DXRacer Drifting OHDH73/NG

Marka DXRacer posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu ergonomicznych i wygodnych foteli komputerowych. Początki marki związane są z fotelami samochodowymi, dzięki czemu doświadczenie zdobyte na tym polu marka przełożyć mogła na fotele przeznaczone dla graczy. DXRacer to firma znana na całym świecie - w ofercie znajdziemy zarówno fotele przeznaczone dla profesjonalnych jak i dopiero poczatkujących graczy. Szeroka gama modeli pozwoli znaleźć spełniający wymagania każdego użytkownika.

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło komputerowe DXRacer Drifting OHDH73/NG - wymiary

Wymiary:

  • Wysokość: 120-134 cm
  • Wysokość siedziska: 46 - 59 cm
  • Głębokość siedziska: 49 cm
  • Szerokokość siedziska: 48 cm
  • Szerokość całego fotela: 69 cm
  • Głębokość: 56 cm 

Waga: 29 kg

Maksymalne waga użytkownika: 150 kg

Kąt odchylenia oparcia: do 135

Podnośnik: Gazowy

Kółka: 2"

Kolor: czarny

Kluczowe parametry:

Materiał obicia Ekoskóra
Maksymalne obciążenie [kg] 130
Kolor czarny
Szerokość [cm] 48
Głębokość [cm] 56
Wysokość [cm] 134
Materiał tworzywo sztuczne lub (i) aluminium

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest w ubezpieczonej paczce do samodzielnego montażu za pośrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajdą Państwo instrukcję montażu.

Gwarancja:

Mebel objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×