Krzesło Konferencyjne Cortina Chrome Czerwone

(kod: 00824) Nowy Styl
  • czarny
  • niebieski
  • czerwony
Krzesło Konferencyjne Cortina Chrome Czerwone to świetna propozycja do sal konferencyjnych, poczekalni, biur czy gabinetów. Proste i wygodne krzesłełko prezentuje się odpowiednio reprezentacyjne, nie zajmuje wiele miejsca oraz jest ła... pełny opis

88 zł

76 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: DZISIAJ, pon, 19.11.2018
Zamów do: g. 11:00, poniedziałek, 19.11.2018
Pozostało: 9h
kod: 00824

Kluczowe parametry:

Materiał metal
Kolor czerwony
Podstawa fotela na nogach
Zagłówki Brak

Opis produktu

Krzesło Konferencyjne Cortina Chrome Czerwone to świetna propozycja do sal konferencyjnych, poczekalni, biur czy gabinetów. Proste i wygodne krzesłełko prezentuje się odpowiednio reprezentacyjne, nie zajmuje wiele miejsca oraz jest łatwe do przechowywania i czyszczenia.

Solidna rama krzesła konferencyjnego jest wykonana z chromowanego metalu. Kolorowe siedzisko i oparcie krzesła wykonano z kolei z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Krzesło konferencyjne Cortina Chrome dostępne jest w trzech kolorach: czerwonym, niebieskim i czarnym.

Krzesło konferencyjne, dzięki wykonaniu z solidnych materiałów, jest wytrzymałe i łatwe do czyszczenia. Co ważne, krzesła konferencyjne Cortina Chrome można sztaplować, czyli układać jedne na drugim. Według wskazań producenta ilość krzesełek w jednym stosie powinna wynosić maksymalnie 8 sztuk.

Pojednycze krzesło ma wymiary 45 na 44 cm i wysokość 80 cm. Nóżki krzesła zakończone są stopkami chroniącymi przez zarysowaniami, możemy więc je ustawiać na każdego rodzaju podłodze. Mebel jest świetną propozycją do wszelkich miejsc publicznych, w których potrzebne są eleganckie, praktyczne i łatwe do przechowywania krzesła.

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło konferencyjne Cortina

Kluczowe parametry:

Materiał metal
Kolor czerwony
Podstawa fotela na nogach
Zagłówki Brak

Dostawa i montaż mebli:

Krzesła dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej, lub transportu fabrycznego. Krzesła są zabezpieczone i sztaplowane na palecie. Dostarczane są w stanie gotowym do użytkowania, nie ma konieczności montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta, firmy Nowy Styl

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.