Ostatnie sztuki - kup teraz!

Krzesło Konferencyjne Cortina Chrome Niebieskie

Ostatnie sztuki! W magazynie mniej, niż sprzedaliśmy w ciągu 7 dni
(kod: 20436) Nowy Styl
88 zł 79 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 20436
Ostatnie sztuki! W magazynie mniej, niż sprzedaliśmy w ciągu 7 dni

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Materiał metal
Kolor niebieski
Podstawa fotela na nogach

Opis produktu

Krzesło Konferencyjne Cortina Chrome Niebieskie to świetna propozycja do sal konferencyjnych, poczekalni, biur czy gabinetów. Proste i wygodne krzesłełko prezentuje się odpowiednio reprezentacyjne, nie zajmuje wiele miejsca oraz jest łatwe do przechowywania i czyszczenia.

Solidna rama krzesła konferencyjnego jest wykonana z chromowanego metalu. Kolorowe siedzisko i oparcie krzesła wykonano z kolei z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Krzesło konferencyjne Cortina Chrome dostępne jest w trzech kolorach: czerwonym, niebieskim i czarnym.

Krzesło konferencyjne, dzięki wykonaniu z solidnych materiałów, jest wytrzymałe i łatwe do czyszczenia. Co ważne, krzesła konferencyjne Cortina Chrome można sztaplować, czyli układać jedne na drugim. Według wskazań producenta ilość krzesełek w jednym stosie powinna wynosić maksymalnie 8 sztuk.

Pojednycze krzesło ma wymiary 45 na 44 cm i wysokość 80 cm. Nóżki krzesła zakończone są stopkami chroniącymi przez zarysowaniami, możemy więc je ustawiać na każdego rodzaju podłodze. Mebel jest świetną propozycją do wszelkich miejsc publicznych, w których potrzebne są eleganckie, praktyczne i łatwe do przechowywania krzesła.

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło konferencyjne Cortina

Kluczowe parametry:

Materiał metal
Kolor niebieski
Podstawa fotela na nogach

Dostawa i montaż mebli:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta, firmy Nowy Styl

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Krzesła dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej, lub transportu fabrycznego. Krzesła są zabezpieczone i sztaplowane na palecie. Dostarczane są w stanie gotowym do użytkowania, nie ma konieczności montażu.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×