Krzesło kubełkowe dla graczy KS06/NG DXRacer szary

(kod: 22192) DXRacer
2 300 zł 1 810 zł + dostawa 39 zł

Kup na raty: 20 x 92,45zł

  • Wysyłka do 12 tygodni
  • kod: 22192

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Materiał obicia Ekoskóra
Maksymalne obciążenie [kg] 150
Kolor czarny lub (i) szary
Szerokość [cm] 42
Głębokość [cm] 48
Wysokość [cm] 142
Materiał aluminium

Opis produktu

Wytrzymały fotel gamingowy KS06 stworzony dla profesjonalnych graczy i pracowników biurowych spędzających wiele godzin przed komputerem. Wykonanie z materiałów wysokiej jakości, sportowy design oraz szeroki wachlarz regulacji sprawia, że jest flagowym modelem marki DXRacer, dzięki któremu firma zyskała popularność na całym świecie. 

DXRacer KS06 fotel gamingowy posiada charakterystyczny kształt dla fotela gamingowego i wypełnienie z elastycznej pianki, a do jego pokrycia użyto skóry PU w kolorze czarnym z szarymi wstawkami. Na komfortowe siedzenie przez osiem i więcej godzin pozwalają poszczególne regulacje - regulacja wysokości siedziska, regulacja oparcia do pozycji półleżącej z możliwością bujania się, regulacja wysokości podłokietników.

Krzesło kubełkowe dla graczy KS06/NG DXRacer szary

Fotel DXRacer KS06 posiada wewnętrzną, pięcioramienną, aluminiową ramę, która jest stabilną i solidną podstawą produktu. Fotel jest wyposażony w poliuretanowe, ciche i bezpieczne kółka, które nadają się do wszystkich podłóg oraz ich nie rysują. Obicie fotela wykonano z wysokiej jakości skóry PU w kolorze czarnym i białym, a wypełnienie z elastycznej pianki.

Marka DXRacer posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu ergonomicznych i wygodnych foteli komputerowych. Początki marki związane są z fotelami samochodowymi, dzięki czemu doświadczenie zdobyte na tym polu marka przełożyć mogła na fotele przeznaczone dla graczy. DXRacer to firma znana na całym świecie - w ofercie znajdziemy zarówno fotele przeznaczone dla profesjonalnych jak i dopiero poczatkujących graczy. Szeroka gama modeli pozwoli znaleźć spełniający wymagania każdego użytkownika.

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło kubełkowe dla graczy KS06/NG DXRacer szary

 

Wymiary:

  • Wysokość: 132-142 cm
  • Wysokość siedziska: 51 - 61 cm
  • Głębokość siedziska: 48 cm
  • Szerokość siedziska: 42 cm 

Waga: 30 kg

Zalecany wzrost Użytkownika: do 200 cm

Maksymalne waga użytkownika: 150 kg 

Kąt odchylenia oparcia: do 135

Podnośnik: Gazowy

Kółka: 3"

Kolor: czarny, szary

Kluczowe parametry:

Materiał obicia Ekoskóra
Maksymalne obciążenie [kg] 150
Kolor czarny lub (i) szary
Szerokość [cm] 42
Głębokość [cm] 48
Wysokość [cm] 142
Materiał aluminium

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest w ubezpieczonej paczce do samodzielnego montażu za pośrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajdą Państwo instrukcję montażu.

Gwarancja:

Mebel objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×