Krzesło biurowe Offix R15G-3 ts16

Krzesło biurowe Offix R15G-3 ts16 sklep internetowy
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 08785) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
Krzesło biurowe Offix R15G-3 ts16 z mechanizmem Ibra , dzięki któremu możemy swobodne się w nim kołysać. Charakteryzuje się szerokim, komfortowym siedziskiem oraz ergonomicznie wyprofilowanym oparciem.  Dzięki regulowanej sile opo... pełny opis
664 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 33,20zł
Wysyłka do 5 tygodni
kod: 08785
Wybierz Obicie:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Krzesło biurowe Offix R15G-3 ts16 z mechanizmem Ibra, dzięki któremu możemy swobodne się w nim kołysać. Charakteryzuje się szerokim, komfortowym siedziskiem oraz ergonomicznie wyprofilowanym oparciem.  Dzięki regulowanej sile oporu oparcia, wysokości krzesła oraz wysokości oparcia krzesło można swobodnie dopasować do indywidualnych preferencji użytkownika.

Ponadto krzesło biurowe Offix R15G-3 ts16 posiada podłokietniki z miękkimi nakładkami oraz samohamowne kółka. Podstawa wykonana jest z czarnego nylonu. Krzesło biurowe Offix R15G-3 ts16 posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.
 

Produkt posiada dwa lata gwarancji na całe krzesło i 4 lata na podnośnik.

W przypadku uszkodzenia należy skontaktować się z punktem, w którym krzesło zostało zakupione. Punkt ten określa czy konkretne uszkodzenie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej lub precyzuje cenę naprawy w przypadku, gdy uszkodzenie wykracza poza warunki gwarancji.

Po ustaleniu zakresu naprawy odwiedza Państwa serwisant i wymienia lub naprawia uszkodzoną część.

Nie ma potrzeby dostarczenia krzesła do punktu zakupu, żeby rozpocząć procedurę gwarancyjną.

Koszty dostawy mogą ulec obniżeniu w zależności od miejsca dostawy mebla.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 101-121,5
Wysokość siedziska [cm] 44,5-57,5
Wysokość oparcia [cm] 101-121,5
Głębokość siedziska [cm] 46
Szerokość siedziska [cm] 49
Wysokość podłokietników [cm] 18-26

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.