Krzesło Stillo 10 gtp pomarańczowy

(kod: 17915) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
506 zł 389 zł + dostawa 39 zł
Dla zamówienia powyżej 499 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 9 tygodni
  • kod: 17915

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 99,5
Wysokość po podniesieniu [cm] 117,5
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał obicia Tkanina
Kolor pomarańczowy
Obrotowe Tak
Podłokietniki Tak
Podnoszenie podnośnik pneumatyczny
Regulacja oparcia Tak
Kółka Tak
Mechanizm Active
Podstawa fotela na kółkach
Wykończenie tapicerowane

Opis produktu

Krzesło Stillo 10 gtp producenta Nowy Styl to biurowe krzesło obrotowe z oryginalnym ażurowym wzorem. Przedstawiony model ma pomarańczowy kolor tapicerki, który nadaje mu jeszcze ciekawszego wyglądu.

Krzesło zostało wyposażone w mechanizm ruchowy Active-1. Jest to mechanizm pozwalający na delikatne bujanie się w fotelu, ale też zablokowanie kąta odchylenia siedziska i oparcia (w 5 różnych pozycjach). Oparcie i siedzisko odchyla się synchronicznie w stosunku 2:1. Dodatkowo można regulować siłę oporu oparcia i jego wysokość. Zastosowanie podnośnika pneumatycznego umożliwia płynną regulację wysokości siedziska. Kolejny system występujący w tym modelu - Anti-Shock – chroni przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika.

Model Stillo 10 gtp posiada stałe podłokietniki, które zwiększają wygodę podczas pracy przy biurku. Solidna konstrukcja z tworzywa w kolorze czarnym zwieńczona jest samohamownymi kółkami, które najlepiej sprawdzą się na powierzchni dywanowej.

 

Funkcje mechanizmu Active-1:

  • Możliwość swobodnego kołysania się.
  • Oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1.
  • Możliwość blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Funkcja ta pozwala na przyjęcie odpowiedniej pozycji przy biurku.
  • Regulacja siły oporu oparcia, pozwala na dostosowanie oporu do wagi i gabarytów użytkownika krzesła, zapewniając lepszy komfort siedzenia.
  • Anti-Shock - zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika. Po zwolnieniu blokady opracie nie uderza gwałtowanie w plecy użytkownika. Należy lekko oprzeć się o oparcie i wtedy pod wpływem naporu oparcie wróci do pozycji wyjściowej.
  • Regulowana wysokość krzesła.
  • UP&Down - regulowana wysokość oparcia. Aby wyregulować wysokość oparcia, należy siedząc przytrzymać rękami oparcie i delikatnie podciągać do góry do odpowiedniej wysokości. Oparcie zatrzyma się automatycznie na odpowiedniej zapadce. Funkcja pozwala dostosować wysokość oparcia do wzrostu użytkownika, tak aby kręgosłup był odpowiednio podparty.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 99,5
Wysokość po podniesieniu [cm] 117,5
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał obicia Tkanina
Kolor pomarańczowy
Obrotowe Tak
Podłokietniki Tak
Podnoszenie podnośnik pneumatyczny
Regulacja oparcia Tak
Kółka Tak
Mechanizm Active
Podstawa fotela na kółkach
Wykończenie tapicerowane

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x