Krzesło Stillo 10 gtp pomarańczowy

(kod: 17915) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
  • LUCIA pomarańczowy YB-130
  • LUCIA CZARNY YB-009
  • OBAN kremowy EF-809
  • OBAN szary EF-031
  • LUCIA niebieski YB-026
  • LUCIA czerwony YB-105
Krzesło Stillo 10 gtp producenta Nowy Styl to biurowe krzesło obrotowe z oryginalnym ażurowym wzorem. Przedstawiony model ma pomarańczowy kolor tapicerki, który nadaje mu jeszcze ciekawszego wyglądu. Krzesło zostało wyposażone w... pełny opis

496 zł

359 zł

+ dostawa 39 zł
Dla zamówienia powyżej 499 zł - dostawa GRATIS!
Wysyłka do 5 tygodni
kod: 17915

Opis produktu

Krzesło Stillo 10 gtp producenta Nowy Styl to biurowe krzesło obrotowe z oryginalnym ażurowym wzorem. Przedstawiony model ma pomarańczowy kolor tapicerki, który nadaje mu jeszcze ciekawszego wyglądu.

Krzesło zostało wyposażone w mechanizm ruchowy Active-1. Jest to mechanizm pozwalający na delikatne bujanie się w fotelu, ale też zablokowanie kąta odchylenia siedziska i oparcia (w 5 różnych pozycjach). Oparcie i siedzisko odchyla się synchronicznie w stosunku 2:1. Dodatkowo można regulować siłę oporu oparcia i jego wysokość. Zastosowanie podnośnika pneumatycznego umożliwia płynną regulację wysokości siedziska. Kolejny system występujący w tym modelu - Anti-Shock – chroni przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika.

Model Stillo 10 gtp posiada stałe podłokietniki, które zwiększają wygodę podczas pracy przy biurku. Solidna konstrukcja z tworzywa w kolorze czarnym zwieńczona jest samohamownymi kółkami, które najlepiej sprawdzą się na powierzchni dywanowej.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 99,5
Wysokość po podniesieniu [cm] 117,5
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał obicia Tkanina
Kolor pomarańczowy
Obrotowe Tak
Podłokietniki Tak
Podnoszenie podnośnik pneumatyczny
Regulacja oparcia Tak
Kółka Tak
Mechanizm Active
Podstawa fotela na kółkach
Wykończenie tapicerowane

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.