Krzesło Werek steel26 Foot Base

(kod: 08925) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
Krzesło Werek steel26 Foot Base to specjalistyczne krzesło z solidnym siedziskiem i oparciem wykonanym ze sklejki bukowej. Ponadto krzesło Werek posiada uchwyt w górnej części oparcia , ułatwiający jego przenoszenie. Wysokość sied... pełny opis

400 zł

311 zł

+ dostawa 75 zł
Dla zamówienia powyżej 499 zł - dostawa GRATIS!
Wysyłka do 5 tygodni
kod: 08925

Opis produktu

Krzesło Werek steel26 Foot Base to specjalistyczne krzesło z solidnym siedziskiem i oparciem wykonanym ze sklejki bukowej. Ponadto krzesło Werek posiada uchwyt w górnej części oparcia, ułatwiający jego przenoszenie. Wysokość siedziska podlega regulacji za pomocą podnośnika pneumatycznego, dzięki czemu użytkownik sam może dopasować ustawienie krzesła Werek do swoich potrzeb. Stalowa, malowana proszkowo solidna podstawa osadzona jest na stopkach. To funkcjonalne i bardzo wygodne krzesło Werek posiada również antypoślizgowy podnóżek z regulacją wysokości.
Krzesło Werek steel26 Foot Base posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 93
Długość [cm] 41
Szerokość [cm] 41
Wysokość po podniesieniu [cm] 119
Obrotowe Tak
Kółka Tak
Podstawa fotela na kółkach
Wykończenie drewnopodobne
Zagłówki Brak
Wysokość [cm] 92,5-118,5
Wysokość siedziska [cm] 55,5-81,5
Wysokość oparcia [cm] 37
Głębokość siedziska [cm] 40,5
Szerokość siedziska [cm] 40,5

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.