Kwadratowy kosz drewniany na śmieci na czterech nogach

(kod: 15911) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
499 zł 399 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 15911

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Stylowy kwadratowy kosz drewniany na śmieci na czterech nogach świetnie wkomponuje się w krajobraz parków, deptaków, przystanków oraz placów. Kosz jest połączeniem elementów stalowych z  drewnianymi elementami, co w rezultacie daje estetyczny efekt końcowy, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dużej odporność na warunki zewnętrzne.

Estetykę zapewnia użycie drewnianych elementów, w połączeniu ze stonowaną, czarną ramą. Do budowy kwadratowego kosza drewnianego na śmieci na czterech nogach użyto drewna olchowego, które naturalnie ma  właściwości, które sprawiają, że jest ono wyjątkowo odporne na zmienne warunki pogodowe. Po obróbce, drewniane elementy zostały zaimpregnowane oraz dwukrotnie zabezpieczone lakierem, co dodatkowo zabezpiecza drewno przed trudnymi warunkami klimatycznymi. Jest to szczególnie ważne w przypadku koszy, które wystawiane są na zewnątrz. Lakier, jakiego użyto, nadał koszom barwy teak.

Kosz sprzedawany jest bez wkładu. Istnieje możliwość dokupienia metalowego wkładu z popielniczką.

Drewniany, kwadratowy kosz na śmieci na czterech nogach ma ramę wykonaną ze stalowych płaskowników malowanych farbą na kolor czarny metodą natryskową. Zwiększa to wytrzymałość stali oraz zabezpiecza ją przed rdzą. Dodatkowo czarne elementy pięknie komponują się z drewnem i całość wygląda wyjątkowo estetycznie. Kosz dostępny jest w dwóch wersjach: z czterema nóżkami do przytwierdzenia do podłoża lub dwiema nóżkami do wbetonowania.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Kwadratowy kosz drewniany na śmieci na czterech nogach - wymiary

  • Wysokość kosza: 70 cm
  • Profil nóżek: 30x30x2
  • Szerokość zewnętrzna: 38 cm
  • Długość zewnętrzna: 38 cm
  • Szerokość wewnętrzna: 32 cm
  • Długość wewnętrzna: 32 cm
  • Głębokość na wkład: 47 cm

Dostawa i montaż mebli:

Kosz dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

W wariancie podstawowym kosz dostarczany jest w formie części do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Kosz objęty jest 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×